۵۰ ویژه برنامه‌‎۱۳ آبان در بوشهر برگزار می‌شود

بوشهر- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: امسال به مناسبت بزرگداشت ۱۳ آبان ۵۰ ویژه برنامه در این استان برگزار می‌شود که با توجه محدودیت‎های کرونایی و ممنوعیت تجمع بخشی از آنها مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام یوسف جمالی روز شنبه در نشست با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر افزود: در ۱۳ آبان در دوره‎های مختلف تاریخی حوادثی مهم رخ داده‌است که باید بخوبی ابعاد آن را برای کودکان و نوجوانان تبیین کرد.

وی بیان کرد: در این زمینه ویژه برنامه‌های مختلفی برای ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در بستر فضای مجازی استان بوشهر پیش بینی شده‌است.

جمالی ادامه داد: انتقال پیام مناسبت‏‌هایی تاریخی چون ۱۳ آبان به نسل آینده در اولویت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است که برای تحقق این مهم وبینار با موضوع استکبارستیزی در منزل و موزه شهید رئیسعلی دلواری برگزار می‏‌شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: این کانون به منظور گرامیداشت ارزش‌های انقلابی و تبیین وقایع انقلاب برای کودکان و نوجوانان اهتمام ویژه‎‌ای دارد.

سمیه رسولی افزود: برپایی کارگاه‌های ادبی با موضوع "اگر آن روز بودم"، معرفی کتاب‌های نیمکت‌های پاییزی و فرهنگ‌نامه انقلاب فارسی همچنین برپایی نمایشگاه نقاشی با موضوع وقایع از جمله برنامه‎های کانون پرورش فکری بوشهر برای بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان است.

وی ادامه داد: ۱۳ آبان به عنوان یک روز حساس و  سرنوشت ساز در فرهنگ انقلابی است که پیام آن باید به روش‌های جذاب و هنری به کودکان و نوجوانان انتقال یابد.

رسولی یادآور شد: برای تحقق این مهم وبینار بحث آزاد با موضوع نوجوان، تهیه کلیپ و معرفی شخصیت شهدای نوجوان نشاط و اندیشه‌های نو برای جامعه هدف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‎شود.

وی ادامه داد: برنامه ریزی برای گرامیداشت این مناسبت از مدت‌ها پیش مورد توجه قرار گرفت ولی با توجه به محدودیت‌ها برنامه‌های حضوری به صورت کامل حذف شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =