یکپارچه سازی مصوبات ستادکرونای تهران و البرز بررسی شد

کرج - ایرنا - استاندار البرز اعلام کرد که اعمال یکپارچه مصوبات مقابله با کرونا در تهران و البرز از سوی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با توجه به اشتراکات ۲ استان در حضور رییس جمهوری بررسی و مطرح شد که منتظر نتیجه آن هستیم.

عزیزاله شهبازی روز شنبه  در حاشیه نشست ستاد ملی مقابله با کرونا که به ریاست دکتر روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود:  موضوع یکپارچه سازی مصوبات ستاد کرونا برای تهران و البرز به عنوان یک مبحث مهم  از سوی استانداری  و دانشگاه علوم پزشکی

البرز مطرح شد  که در این زمینه  وزیر کشور و معاون امنیتی و انتظامی این وزارتخانه  با البرز همراهی داشتند.

وی ادامه داد: برای کاهش چرخه شیوع کرونا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و نشست امروز مطالب خوبی داشت که امید است با اجرای آنها شاهد کاهش روند شیوع کرونا باشیم.
استاندار البرز بیان داشت:  این بیماری متاسفانه تعداد بیشتری از مراکز جمعیتی کشور را درگیر کرده و یکی از آنها هم استان البرز است.
شهبازی گفت: طی درخواست های صورت گرفته اعمال محدودیت جهت مقابله با شیوع کرونا در البرز چند هفته اجرایی شد و با توجه به اینکه همچنان در وضعیت قرمز قرار داریم این محدودیت ها از ۱۰ تا ۱۶ آبان ماه نیز تمدید شد.
وی افزود: قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا در کشور پیرو فرمان مقام معظم رهبری و تاکیدات رییس جمهوری به عنوان محور نظارت بر اجرای تمامی مصوبات ابلاغی، شکل گرفته و این قرارگاه در البرز نیز تشکیل می شود.
استاندار البرز اضافه کرد: امید است با این تدابیر خوبی که در سطح ملی به عمل آمده و تشکیل قرارگاه، شاهد همکاری بیشتر مردم باشیم و شاهد کنترل روند شیوع این بیماری با توجه به شروع فصول سرد سال، باشیم.
وی گفت: اگر این مصوبه ابلاغ شود، رویداد مهمی برای البرز است و با همراهی مردم می تواند در کنترل شیوع بیماری کرونا اثربخش و ثمربخش باشد.

از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بیش از ۲۲ هزار و۵۰۰ بیمار در مراکز درمانی البرز بستری شده اند.

موج سوم کرونا حالت فوق العاده و اضطراری در البرز ایجاد کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =