بانوی کهگیلویه و بویراحمدی قهرمان رقابت های دارت مجازی کارگران کشور  شد 

یاسوج- ایرنا- رییس انجمن دارت هیأت کارگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهتاب صادقی از این استان در رقابت های دارت مجازی کارگران کشور موفق به کسب مقام قهرمانی شد. 

سید عبدالله حسینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سومین دوره رقابت های دارت مجازی کارگران کشور به طور همزمان و به مدت یک روز در تمامی استان ها برگزار شد. 

وی افزود: فدراسیون ورزش کارگری و انجمن دارت جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری این  رقابت ها با یکدیگر همکاری داشتند. 

رییس انجمن دارت هیأت کارگری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ۷۲ مرد و ۴۲ زن از تمامی استان های کشور در این رقابت ها شرکت داشته  و در ۱۶ گروه به مصاف یکدیگر رفتند. 

حسینی عنوان کرد: ۲ نفر برتر هر گروه در بخش های مردان و زنان به مرحله حذفی این رقابت ها صعود کردند. 

وی ابراز داشت: در بخش زنان این رقابت ها آذر شاکریان از چهارمحال و بختیاری، محبوبه کارگر از یزد ، مهتاب صادقی از کهکیلویه و بویراحمد و بنت الزهرا گریوانی از خراسان شمالی راهی مرحله نیمه نهایی شدند. 

حسینی گفت: مهتاب صادقی از کهگیلویه و بویراحمد در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها محبوبه کارگر از یزد را شکست داد و بنت الزهرا  گریوانی از خراسان شمالی نیز بر آذر شاکریان از چهارمحال و بختیاری غلبه کرد. 

وی اظهار داشت: در دیدار پایانی این رقابت ها مهتاب صادقی از کهگیلویه و بویراحمد مقابل بنت الزهرا گریوانی از خراسان شمالی پیروز شد و  به مقام قهرمانی دست یافت. 

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =