توهین به پیامبر (ص) نشانه ترس سیاستمداران غربی از اسلام است

خرم‌آباد - ایرنا - امام جمعه موقت الشتر گفت: توهین سیاستمداران غربی به پیامبر اکرم (ص)، نشانه ترس آنها از اسلام و اهانت به همه انبیا الهی است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام پرویز صالحی روز شنبه در مراسم اعلام انزجار و محکومیت دشمنان قرآن و پیامبر اسلام (ص) در زمین چمن ورزشگاه شهید ارکیای سلسله افزود: کلمه دین در هیچ جای قرآن به صورت جمع بیان نشده است و تمامی پیامبران مردم را به سوی یک شاهراه و هدف مقدس هدایت کرده‌اند.

وی ادامه داد: اهانت به پیامبر اسلام (ص) توهین به همه ارزش های والای انسانی و اخلاقی و اهانت به تمامی انبیا و انسان‌های پاک است.

حجت الاسلام صالحی گفت: دانشمندان غربی طی سال‌های اخیر به این نتیجه رسیده‌اند که اسلام کاملترین دین و اندیشه‌ای است که برای اعتلای مادی و معنوی انسان با روح و سرشت آدمی سازگار است که این امر موجب ترس حکام این کشورها شد.

وی اظهار داشت: اسلام آنچنان محکم است که هر انسان آزاده‌ای آن را می‌پذیرد بنابراین ترفندهای مختلف غربی‌ها برای توهین به مسلمانان و اسلام ستیزی، بیانگر پوچ و توخالی بودن عقاید آنها است.

حجت الاسلام صالحی تصریح کرد:‌ سیاستمداران غربی بدانند که مسلمانان جهان متحد با هم علیه کفر جهانی خواهند ایستاد و پیام حیات‌بخش پیامبر اسلام (ص) را در دنیا منتشر خواهند کرد. 

این گردهمایی با رعایت پروتکل‌های مقابله با کرونا از جمله فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha