ویژه برنامه‌های هفته وحدت به صورت مجازی برگزار می‌شود

زاهدان- ایرنا- رییس ستاد گرامیداشت هفته وحدت سیستان و بلوچستان با تاکید بر بهره‌مندی از ظرفیت فضای مجازی گفت: ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته وحدت به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا از طریق تلویزیون و سایر رسانه‌ها برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام علیرضا بی‌نیاز روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برنامه‌های هفته وحدت در سیستان و بلوچستان اظهارداشت: با همکاری همه نهادها، بخش‌ها و با حضور و همت ولایی مردم با عشق و محبتی که به رسوالله(ص) دارند برنامه‌های متنوعی در هفته وحدت سالجاری برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: برگزاری همایش وحدت اسلامی و بیانیه گام دوم انقلاب، تجمع  و گردهمایی علما، ائمه جمعه و مبلغان دینی، برگزاری کاروان‌های قرآنی و محفل انس با قرآن با حضور قاریان ممتاز در شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف، برنامه‌های زنده تلویزیونی و پوشش برنامه‌های برگزار شده در مساجد و اماکن مختلف علمی و فرهنگی از جمله مهمترین برنامه‌های هفته وحدت در این استان است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: همانطور که از صدر اسلام قلوب مردم به رسول الله(ص) جذب شده  هم‌اینک نیز این‌گونه است و با آموزه‌های نیکویی که در اسلام داریم همگان دین خودشان را نسبت به پیامبر(ص) ادا و در برنامه‌های مختلف این هفته شرکت کنند.

وی اظهارداشت: قرآن و رسول الله(ص) خط قرمز مسلمانان است و از آن کوتاه نخواهند آمد و در برابر این اعمال شنیع و اهانت‌ها ایستادگی می‌کنند.

حجت الاسلام بی نیاز با اشاره به اینکه برنامه‌های هفته وحدت سالجاری با در نظرگرفتن شرایط و محدودیت‌های ویروس کرونا خواهد بود افزود: وظیفه ما این است که سلامت مردم را در نظر گیریم از این‌رو تلاش بر این شده که برنامه‌ها باشکوه بیشتر، کیفیت بهتر و جمعیت کمتر برگزار شود. 

وی با اشاره به پیام اصلی هفته وحدت در سالجاری بیان کرد: مسلمانان اردتشان به رسول الله(ص) روز به روز  بیشتر می‌شود و باقدامات دشمنان نه تنها از اراده آنان کم نخواهد کرد بلکه این اتفاق زمینه‌ساز برای تشکیل امت واحده اسلامی و تقویت وحدت اسلامی در جهان خواهد شد.

رییس ستاد گرامیداشت هفته وحدت سیستان و بلوچستان گفت: برخی از کشورهای همسایه به جای مقابله با اهانت‌کنندگان به رسول الله(ص) با آنان همکاری و روابطشان را تقویت می‌کنند که در حقیقت  این افراد پیرو پیامبر (ص)نبوده و اقدامشان نه تنها خدمت به اسلام و پیامبر نیست بلکه خیانت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =