محموله قاچاق لوازم خانگی در مهاباد کشف شد

مهاباد- ایرنا- سرپرست فرماندهی انتظامی مهاباد گفت: محموله ۲۰۰ میلیون ریالی قاچاق لوازم خانگی در این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ سردار علیزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این محموله حین کنترل جاده‌های مواصلاتی در سه‌راهی «دارلک» از یک دستگاه خودرو سواری کشف شده است.

وی ادامه داد: در این خودرو ۱۰ دستگاه لوازم برقی خانگی قاچاق از نوع آب‌میوه‌گیری سه‌کاره قاچاق می شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی مهاباد اضافه کرد: در این رابطه این خودرو توقیف و یک نفر نیز دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی شهرستان معرفی شد.

وی ارزش ریالی این محموله را ۲۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: پدیده قاچاق اقتصاد داخلی و سلامت جامعه را به‌خطر می‌اندازد و پلیس با تمام توان خود با این افراد و اخلال‌گران اقتصادی برخورد می‌کند.

بی‌احتیاطی جان راکب موتورسیکلت را در شاهین‌دژ گرفت

مسوول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین‌دژ نیز به خبرنگار ایرنا گفت: طی تماس مردمی در خصوص تصادف صورت گرفته در مسیر محمودآباد به سمت شاهین‌دژ بلافاصله فوریت‌های پزشکی به محل اعزام شدند.

اسماعیل فرحناک اظهار داشت: در این حادثه جوان راکب موتورسیکلت به علت برخورد شدید با یک دستگاه وانت پیکان در صحنه تصادف جان خود را از دست داد.

وی افزود: تیرماه گذشته نیز یک راکب موتورسوار بر اثر تصادف در مسیر "هاچه‌سو" به "فتح آباد" این شهرستان فوت شده بود.

شکارچی کبک در مهاباد دستگیر شد

رییس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: ماموران یگان حفاظت این اداره شکارچی متخلف زنده‌گیری و شکار کبک را در اطراف این شهرستان دستگیر کرد.

فاروق سخنور افزود: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست مهاباد توانستند این شکارچیان را در ارتفاعات "ساروانه" این شهرستان شناسایی و دستگیر کنند.

وی ادامه داد: از این شکارچیان یک قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز و یک رشته فشنگدان و لاشه یک قطعه کبک وحشی  کشف شد.

وی با بیان اینکه پرونده این متهم برای سیر مراحل قضایی به دادگستری ارجاع شده است، بیان کرد: با دستور رییس دادگستری این شهرستان یک دستگاه خودرو سواری متخلفان نیز توقیف و به پارکینگ انتقال یافت.

مهاباد از شهرهای جنوبی آذربایجان غربی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =