۲ نفر در حوادث رانندگی جاده‌ای کردستان جان باختند

سنندج - ایرنا - رییس پلیس راه کردستان گفت: امروز بر اثر وقوع ۲ حادثه رانندگی و واژگونی خودرو در محورهای سنندج - دیواندره و سنندج - سروآباد، ۲ نفر جان خود را از دست دادند.

سرهنگ عیسی گوهری شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ساعتی پیش در محور سنندج - سروآباد در گردنه نیاباد بر اثر سقوط تانکر حمل سوخت به داخل دره و انفجار آن، راننده جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه این حادثه در ۱۰ کیلومتری شهر سروآباد و در محور اصلی سنندج - سروآباد روی داد، افزود: دلیل سقوط تانکر بداخل دره و واژگونی آن مشخص نیست و کارشناسان در حال بررسی علت حادثه هستند.

رییس پلیس راه کردستان با اشاره به اینکه امروز همچنین در محور سنندج - دیواندره بر اثر واژگونی خودرو پژو ۴۰۵، راننده جان خود را از دست داد و چهار نفر نیز مصدوم شدند، گفت: خودرو بدلیل تخطی راننده از سرعت مطمئنه و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه، واژگون شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سروآباد هم به واژگونی تانکر حامل سوخت بنزین در گردنه نیاباد در محور سنندج - سروآباد اشاره کرد و یادآور شد: نیروهای آتش نشانی و اورژانس بلافاصله به محل اعزام و ضمن مهار آتش سوزی جسد راننده را به بیمارستان شهید چمران منتقل کردند.

دکتر سینا ماجدی اضافه کرد: راننده بدلیل شدت جراحات و سوختگی در دم جان باخته بود.

احتمال نشت محموله بنزین تانکر بداخل رودخانه سیروان زیاد است اما بدلیل تاریکی هوا مقدار آن قابل تشخیص نیست ضمن اینکه امکان پاکسازی آن نیز وجود ندارد.

سروآباد در ۹۰ کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =