نوجوانان و جوانان سیستان و بلوچستان را همچون گنج قدر بدانید

زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: نوجوانان و جوانان استان را همچون گنج قدر بدانید و برای رشد و ارتقای آنان با نگاهی پدرانه سرمایه‌گذاری کنید.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین مصطفی محامی روز جمعه در نشست هم‌اندیشی شورای آموزش و پرورش و شورای معاونان ایرانشهر که در سرسرای دانشگاه ولایت برگزار شد، اظهارداشت: فعالان حوزه آموزش و پرورش فرمانده‌هان جبهه فرهنگی مقابله با دشمن هستند.
امام جمعه زاهدان با اشاره به فرازهای نامه امام علی (ع) به فرزندشان امام حسن (ع) در نهج البلاغه، افزود: نکاتی از جمله عطوفت و دلسوزی پدرانه، اهتمام به تربیت فرزندان به صورت جامع و در جهات مختلف، استفاده از دانش و تجربه گذشتگان، محور قرار دادن معارف قرآنی و شریعت اسلام و احکام دین، ارتقای بینش و قدرت تحلیل و عقلانیت، تعمیق آموزش و پرورش و دانش در جان فرزندان باید در حوزه فعالیت آموزش و پرورش در دستور کار قرار داشته باشد.
حجت الاسلام و المسلمین محامی تصریح کرد: همه مسوولان و مردم باید اهتمام ویژه‌ای به آموزش و پرورش داشته باشند.
نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان با اشاره به رونمایی از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش استان، بر ضرورت ارزیابی میدانی بر اساس کیفیت کار تاکید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =