توهین به حضرت محمد(ص) نشان از نانواتی در مقابله با ارزش‌های اسلامی است

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان ورامین با محکوم کردن توهین به نبی مکرم اسلام گفت: این که امروز در غرب به ویژه فرانسه به حضرت محمد(ص) توهین می‌شود به دلیل عجز و ناتوانی جهان کفر در مقابله با ارزش‌های اسلامی است.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله «سیدمرتضی محمودی» در پیام جمعه شهرستان ورامین اظهار کرد: توهین به پیامبر اسلام و قرآن که امروز در برخی کشورها از جمله فرانسه رخ می‌دهد، نشان دهنده عجز و ناتوانی دنیای کفر در مقابله با اسلام و ارزش‌های آن است که در برابر زیاده‌خواهی آنان ایستاده است.

وی گفت: مردم ایران و تمامی مسلمانان و آزادیخواهان جهان با محکوم کرد این توهین، به دنیای استکبار اعلام می‌کنند که هرگز نمی‎توانند با اسلام و پیامبر مبارزه کرده و از گرایش مردم به دین مبین اسلام جلوگیری کنید.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با تبریک فرارسیدن هفته وحدت و سالروز ولادت نبی مکرم اسلام گفت: وجود پیامبر اکرم در جهان بشریت منشأ تحولات بزرگی بوده است و توسل به آموزه‌های اسلام، بشریت را از یوغ استکبار می‌رهاند.

وی تصریح کرد: خداوند متعال به وسیله پیامبر (ص) مردم را از بت‌پرستی نجات داد،به سوی توحید و یکتاپرستی دعوت کرد، با روش‌ها و سنت‌های دوران جاهلیت مبارزه کرد و اخلاق انسانی و اسلامی را به مردم آموخت.

آیت‌الله محمودی گفت: جهان بشریت مدیون پیامبر اکرم (ص) بوده و هست و به همین خاطر است که مکتب پیامبر روز به روز در حال گسترش بوده و همین امر موجب هراس دشمنان اسلام شده‌است.

وی با تبریک فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اظهار کرد: آمریکا در طول دوران انقلاب اسلامی با ملت و نظام اسلامی مبارزه کرده و در تمام جنایاتی که در ایران و سایر کشورهای جهان رخ می‌دهد، رد پایی از آمریکا دیده می‌شود.

امام جمعه شهرستان ورامین افزود: امروز تمام شواهد و قرائن، نشان دهنده ضعف و افول آمریکاست،ملت ایران با تمام قدرت در برابر آمریکا ایستاده و با حفظ وحدت حول محور ولایت فقیه، توطئه‌های آنان را خنثی و زمینه ظهور یگانه منجی عالم بشریت را فراهم می‌کنند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =