بیانیه دانشگاه فرهنگیان در پی اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام

تهران-ایرنا- شورای تبین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پیرو محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام توسط سردمداران فرانسه بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش شامگاه پنجشنبه ایرنا، در این بیانیه آمده است: سلام و درود خداوند بر پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) که ساحت مقدس و منور او منزه از هر گونه زشتی و پلشتی است و دسیسه و مکر دشمنان که سبقه 1400 ساله دارد تنها مهر تاییدی بر درستی صراط حق و سستی جبهه باطل است. جسارت بی شرمانه مجله شارلی ابدو به ساحت قدسی نبی مکرم اسلام(ص) و حمایت جاهلانه رئیس جمهور فرانسه برای چندمین بار به بهانه آزادی بیان، چهره واقعی غرب وحشی را بیش از پیش نمایان ساخت و قلوب بیش از دو میلیارد مسلمان و تمامی آزادی خواهان جهان را جریحه دار کرد.

در ادامه آن آمده است: این طاغیان جاهل و مستکبران کافر با تلاش بی ثمر برای به بند کشیدن عقول و شعور جهانیان و جلوگیری از گسترش رایحه خوش اسلام در تمامی سرزمین ها به بهانه آزادی بیان به دنبال این هستند تا سدی باشند بر سر راه حق اما باید بدانند که اراده خداوند بر این است که دین خود را بر همه عالمیان مسلط گرداند و این قبیل دست و پا زدن های بیهوده، شتاب دهنده افول و سقوط گریز ناپذیر غرب و در راس آن ها مستکبران جهانی خواهد بود.

در پایان شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان ضمن محکوم کردن اقدام خصمانه رئیس جمهور فرانسه و مجله شارلی ابدو، از دستگاه های دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در خواست می کند تا به این روند انفعال خود در برابر یاوه گویی های چندین باره دشمنان اسلام و مسلمین پایان داده و اقدام در خوری در برابر این قبیل جهالت ها داشته باشند. دشمنان اسلام بدانند که این لجن پراکنی ها به وحدت و اتفاق بیش از پیش مسلمانان جهان خواهد انجامید و در سایه همدلی مسلمین، خدعه و مکر ملحدین خنثی خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =