فرماندار ری: رعایت پروتکل‌های بهداشتی نوعی حقوق شهروندی است

شهرری - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیماری کرونا نوعی حقوق شهروندی است که در این راستا می بایست اطلاع‌رسانی عمومی در خصوص تبعات قانونی ناشی از رعایت نکردن این پروتکل‌ها به صورت کامل توسط دستگاه‌های مربوطه انجام شود.

حسین توکلی کجانی عصر پنجشنبه در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرستان ری افزود: نحوه ارائه خدمات و میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در دستگاه های خدمات رسان شهرستان به صورت دقیق رصد می‌شود.

وی اظهار داشت: در بازدیدهای سرزده صورت گرفته از ادارات شهرستان ری، اکثر دستگاه ها در رعایت پروتکل های بهداشتی و پاسخگویی به ارباب رجوع عملکرد خوبی داشتند و برخی از ادارات نیز به دلیل نداشتن فضای مناسب اداری با مشکل مواجه بودند که بایستی این موضوع را از طریق اداره کل مربوطه پیگیری و رفع کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: با راه اندازی دستگاه نظرسنجی در شهرستان ری، به صورت دوره ای این دستگاه در ادارات شهرستان مستقر و نحوه ارائه خدمات و برخورد کارکنان با ارباب رجوع در دستگاه های خدمات رسان بصورت دقیق رصد می‌شود.

فرماندار ویژه شهرستان ری ادامه داد: بر اساس گزارش های دریافتی از دستگاه نظرسنجی، برخی کارمندان که ارباب رجوع بیشتری دارند برخورد مناسبی با مراجعین ندارند که بایستی روسای ادارات موضوع را به نحوی رسیدگی کنند که رضایت عمومی حاصل شود.

توکلی گفت: زیرساخت های مخابراتی در شهرستان ری با مشکل مواجه است و دلیل آن حضور دو اداره کل مخابراتی در شهرستان است و قطعا با مدیریت یکپارچه در این حوزه، عمده مشکلات ارتباطی رفع خواهد شد.

شهرستان ری با یک میلیون نفر جمعیت و ۶ شهر و پنج بخش در جنوب تهران واقع شده است.

به گفتته سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون ۵۹۶ هزار و ۹۴۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳۹۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۳۴ هزار و ۱۱۳ نفر رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =