فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی رتبه سوم ارزیابی عملکرد را کسب کرد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: براساس گزارش نتایج ارزیابی عملکرد ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی جایگاه سوم را به دست آورد.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، ناصر نبی‌زاده افزود: ارزیابی‌ها در سه سطح شاخص‌های عمومی، اختصاصی و امتیاز کل در سال ۱۳۹۸ از سوی دفتر مدیریت عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از عملکرد ادارات کل استان‌ها انجام شده است.

وی بیان کرد: این ارزیابی در شاخص‌های عمومی همچون دولت الکترونیک، صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری، استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد، شفافیت و مدیریت مالی و ارتقای بهره‌وری و در شاخص‌های اختصاصی همچون امور فرهنگی، امور مطبوعاتی، امور سینمایی، کانون‌های مساجد، دیجیتال و فعالیت‌های قرآنی انجام شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: این استان در شاخص‌های اختصاصی با کسب امتیاز کامل رتبه اول را کسب کرد و در شاخص‌های عمومی نیز در جایگاه هشتم کشور قرار گرفته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع امتیازات شاخص‌های عمومی و اختصاصی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی جایگاه سوم را بین سایر ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها، به دست آورده است.

نبی‌زاده درصد تحقق شاخص‌ها در ارزیابی عملکرد سال ۹۷ را ۷۳.۱۱ درصد عنوان کرد و گفت: درصد تحقق در سال ۹۸ به ۸۶.۰۸ درصد رسید که شاهد رشد ۱۷ درصدی اداره کل در تحقق عملکردها هستیم.

وی افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در ارزیابی عملکرد سال ۹۷ در جایگاه بیستم قرار گرفته بود اما با کوشش همکاران این اداره کل در سال ۹۸ رتبه سوم را کسب کردیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =