درخواست باشگاه فولاد خوزستان از هواداران: اسیر حواشی احتمالی نشوید

اهواز - ایرنا - باشگاه فولاد خوزستان خطاب به هواداران این تیم در خصوص محرومیت سعیدآذری گفت: اسیر حواشی احتمالی نشوید و آرامش خود را حفط کنید.

به گزارش ایرنا از روابط عمونی باشگاه فولاد خوزستان، این تیم از هواداران خواست در روزهای باقیمانده تا شروع لیگ برتر، حمایت خود را از تیم ادامه داده و در خصوص رای محرومیت موقت مدیرعامل باشگاه با آرامش و سعه صدر برخورد کنند.

اعلام رای محرومیت موقت سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال واکنش‌های گوناگون و گسترده ای در فضای رسانه ای و مجازی داشت.

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان که همواره اخلاق را سرلوحه کار خود قرار داده، ضمن تشکر از حمایت‌های صورت گرفته و قدردانی از چهره‌های فوتبالی به ویژه حمایت هواداران فهیم و ارزشمند فولاد اعلام کرده است: این محرومیت موقتی بوده و پروسه اعتراض سعید آذری به رای صادره در مسیری درست و مطابق با آئین نامه و قانون پیگیری شده است.
همچنین از کلیه هواداران فولاد خوزستان خواسته شده است: ضمن حفظ آرامش و سعه صدر از هرگونه تجمع، توهین و افترا در فضای حقیقی و مجازی دوری کنند و در فرصت باقیمانده تا شروع رقابت های لیگ برتر، بر حمایت خود از تیم افزوده و مانع از ایجاد هرگونه تنش و سوء استفاده احتمالی شوند.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد به دلیل انجام مصاحبه و تشویش اذهان عمومی از سوی کمیته اخلاق فدراسیون از کلیه فعالیت های فوتبالی محروم شده است.

فولاد خوزستان فصل گذشته با کسب ۵۱ امتیاز در مکان سوم جدول رده بندی جای گرفت و سهمیه باشگاه های آسیا را به خود اختصاص داد.

فولادی ها پیش از شروع فصل جدید رقابت های لیگ برتر ۶ بازی تدارکاتی انجام داده که موفق به پنج برد و یک تساوی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =