ساختمان اداری بیمه سلامت دشت آزادگان بهره برداری شد

اهواز - ایرنا - ساختمان اداری بیمه سلامت دشت آزادگان روز پنجشنبه با حضور جمعی از مسوولان استانی و نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی در شهر سوسنگرد به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا مدیرکل بیمه سلامت خوزستان در آیین بهره برداری از ساختمان اداری بیمه سلامت شهرستان دشت آزادگان گفت: برای احداث این ساختمان در زمینی به مساحت یک هزارمترمربع و ۲۸۰ مترمربع زیربنا، هفت میلیارد ریال از اعتبارات سازمان بیمه سلامت ایران هزینه شده است.
علی خسروی افزود: با بهره برداری از ساختمان اداری شهرستان دشت آزادگان، امکان ارائه خدمت بیشتر به بیش از یکصد هزار بیمه شده سازمان بیمه سلامت ایران در۲ شهرستان دشت آزادگان و هویزه مهیا شده است.
وی ادامه داد: این یازدهمین ساختمان بیمه سلامت در مناطق مختلف خوزستان در سه سال اخیر بوده که با هدف دسترسی بهتر بیمه‌شدگان به خدمات درمانی ساخته شده است.
مدیرکل بیمه سلامت خوزستان نسخه نویسی الکترونیکی و تشکیل پرونده الکترونیکی برای بیماران را گامی مهم در ارائه خدمت رسانی بهتر، شفاف سازی و حذف کاغذ بازی دانست و اظهارداشت: این رویه، سرعت ارائه خدمات بهتر به بیماران و بیمه شدگان بیمه سلامت را بیشتر و دسترسی به سوابق درمانی بیمار را آسانتر می‌کند.
نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: خدمت به بیمه شدگان در مناطق کمترتوسعه یافته و مرزی وظیفه‌ای اسلامی و ملی است و باید این خدمات تداوم داشته باشد.  
قاسم ساعدی با بیان اینکه رسیدگی به ساکنان مناطق محروم و مرزی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، افزود: همه توان خود را باید برای خدمت بیشتر به ولی نعمتان انقلاب اسلامی به کار گیریم تا سطح رفاه عمومی مردم ارتقا یابد.
به گزارش ایرنا حدود ۲.۳میلیون نفر از جمعیت ۴.۷میلیون نفری خوزستان زیرپوشش بیمه سلامت هستند.
۹۰ تا ۹۵درصد هزینه خدمات بستری بیماران را بیمه سلامت به نمایندگی از دولت پرداخت می‌کند.
سوم تا نهم آبان هفته بیمه سلامت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =