رییس فدراسیون گلف: اگر کرونا اجازه دهد آماده برگزاری لیگ هستیم

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون گلف گفت: هدف ما برگزاری سوپر لیگ است و باید منتظر شرایط کرونا باشیم و ببینیم‌ اجازه داریم یا نه ولی مانند گذشته آمادگی برگزاری لیگ را داریم.

به گزارش ایرنا، حمید عزیزی در پایان مسابقات گلف آزاد کشور اظهار داشت: گلف و رشته‌های تابعه دارای فاصله ذاتی اجتماعی است و در فضای باز برگزار می‌شود. در کنار آن پروتکل‌های ضد کرونا با حداکثر ضوابط رعایت می‌شود. از دو ماه پیش برگزاری این مسابقات را اعلام کردیم علاقه‌مندان با آمادگی بالا قدم گذاشتند. زن‌ها نیز ۱۵ آبان ماه در همین محل برای مسابقات آزادی کشوری حاضر می‌شوند.

وی در ادامه افزود: سعی کردیم با برگزاری این مسابقات چند نشان را با یک تیر بزنیم. اول ایجاد فضای مسابقه و حفظ شور نشاط ورزشی و دوم قرار دادن بازیکنان در شرایط مسابقه که منجر به بهبود تمرینات آنها می‌شود. منتخبان نیز طبق تشخیص سرمربیان در اردو شرکت می‌کنند.

رئیس فدراسیون گلف در خصوص زمان برگزاری اردوها گفت: اردو نیاز به اسکان دارد و ما مسابقات را هم یک روزه برگزار می‌کنیم تا در بحث اسکان مشکلی برای ورزشکاران ایجاد نشود.

وی در خصوص زمان آغاز لیگ گفت: هدف ما برگزاری سوپر لیگ است و باید منتظر شرایط شیوع کرونا باشیم و ببینیم‌ اجازه داریم یا نه ولی مانند گذشته آمادگی برگزاری لیگ را داریم.

اخبار مرتبط

  • مسابقات آزاد گلف کشوری

    مسابقات آزاد گلف کشوری

    ایرنا - تهران - مسابقات آزاد گلف کشوری در بخش آقایان روز پنجشنبه با حضور ۵۰ گلف باز از استان‌های…

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

سرخط اخبار ورزش