مسموم‌سازی قلم، توطئه دشمنان برای ایجاد تفرقه بین مسلمانان است

گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت تهران با اشاره به تلاش شبانه‌روزی دشمنان برای دامن‌زدن به اختلاف بین مسلمانان جهان گفت که مسموم‌سازی قلم‌ها برای تفرقه امت‌های اسلامی، جزو توطئه‌ همیشگی استکبار است.

حجت الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد ظهر امروز پنجشنبه در مراسم گرامیداشت هفته وحدت در شهرستان آق قلا اظهار داشت: معاندین و بدخواهان نظام در اتاق فکر سازمان های سیا و موساد به صورت شبانه روزی از تمامی ابزارهای  مذهبی و  قومیتی خود برای خلق تفکر انحرافی و  تفرقه افکنی در دنیای اسلام استفاده می کنند.

وی ادامه داد: سردمداران دنیای کفر و جبهه استکبار با سردمداری آمریکا به عنوان نماد زیاده خواهی جهان از تمام توان و ظرفیت سیاسی، اقتصادی، نظامی و رسانه ای خود در سرویس های اطلاعاتی استفاده می کنند تا اختلاف را در دنیای اسلام گسترش بدهند.

ابوترابی فرد با اشاره به حمایت علنی برخی کشورهای عربی از رژیم صهیونیستی اظهار داشت : حمایت این دولت‌ها که از اداره سرزمین خود هم درمانده هستند نتیجه ای جز کمک به بقای اسراییل نخواهد داشت.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: هم‌پیمانان رژیم غاصب صهیونیستی صدای خرد شدن استخوان های اسرائیل را می شنوند اما بی توجه به آن، همچنان برای بستن پیمان دوستی با این کشور اصرار دارند.

امارات عربی متحده و رژیم حاکم بر بحرین در پانزدهم سپتامبر گذشته توافق عادی‌سازی بااسرائیل را امضا کردند و سودان نیز اخیرا تحت فشار آمریکا و با وعده بهبود اوضاع اقتصادی و حذف نام این کشور از فهرست کشورهای حامی تروریسم به این جریان پیوست.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha