تلاش‌ها برای رفع مسایل مشکل‌آفرین آب فولادمحله مهدیشهر ادامه دارد

سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: مشکلات مربوط به بالاآمدن آب در فولادمحله شهرستان مهدیشهر با ادامه حضور مسوولان و برنامه‌ریزی لازم برطرف می‌شود.

به گزارش ایرنا، منوچهر فخری روز پنجشنبه در نشست بررسی و پیگیری رفع مشکلات روستای فولادمحله در محوطه ساختمان شورای اسلامی روستای فولادمحله در شهرستان مهدیشهر استان سمنان بیان کرد: گره‌گشایی از مشکلات مردم روستای فولادمحله وظیفه مسئولان است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: گره‌گشایی از مشکلات مردم شریف روستای فولادمحله در اولویت کاری دستگاه‌های اجرایی مربوط استان سمنان است.

وی افزود: با برگزاری جلسات منظم و خوب هفته‌های گذشته با حضور فرماندار شهرستان مهدیشهر ، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی ، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای فولادمحله،‌ برخی از مشکلات زیرساختی ناشی از بالاآمدن آب در منطقه در روزهای گذشته برطرف شد.
وی خاطر نشان کرد: در جلسات گذشته به مردم فولادمحله قول دادم که به منطقه سفر خواهم کرد تا از نزدیک ارزیابی هایی از میزان خسارت‌ها به دلیل بالاآمدن آب و دیگر مشکلات داشته باشم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده ۲ میلیارد اعتبار برای لایروبی قنات روستای فولادمحله در نظر گرفته شد و اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان هم از محل ماده ۵۸ مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال برای رفع مشکل زیرساختی در این روستا در نظر گرفته است‌.
فخری گفت: از محل ماده ۱۶ هم اعتباراتی از سوی اداره کل مدیریت بحران استانداری سمنان برای لایروبی قنات و رفع دیگر مشکلات زیرساختی روستای فولادمحله در نظر گرفته شد.
وی اضافه کرد: برای لایروبی قنات بیل مکانیکی از سوی شرکت آب منطقه‌ای سمنان تامین خواهد داشت و اداره کل مدیریت بحران استانداری پیگیری های لازم را برای هماهنگی دستگاه های اجرایی استان برای تسریع در رفع مشکل اهالی روستای فولادمحله انجام دهد.
فخری گفت: رفع مشکلات روستای فولادمحله عزم تمامی مدیران کل دستگاه های اجرایی استان سمنان را می‌طلبد و همه به نوعی برای رفع این مشکلات وظیفه دارند.
وی ادامه داد: مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان در شنبه هفته آینده بار دیگر به روستای فولادمحله سفر خواهد کرد تا از نزدیک بر اجرای طرح های مصوب نظارت داشته باشد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان تصریح کرد: فرماندار شهرستان مهدیشهر هم به منظور بررسی و پیشرفت فیزیکی طرح های زیرساختی در حال احداث یک هفته دیگر به روستای فولادمحله سفر داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =