توصیه آیت الله علم الهدی به استاندار جدید خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در دیدار با استاندار جدید این استان گفت: در تلاش باشید از نیروهای جوان حزب الهی و متخصص در استانداری استفاده کنید تا با ابتکار، خلاقیت و هم فکری وضعیت استان را بهبود بخشید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله سید احمد علم الهدی، وی روز پنجشنبه در دیدار با محمدصادق معتمدیان افزود: استان خراسان رضوی هم از نظر سیاسی و هم از نظر معنوی که وابسته به زیارت حضرت امام رضا (ع) است وضعیت خاصی نسبت به تمام کشور دارد. 

وی ادامه داد: اقتصاد مشهدالرضا (ع) وابسته به زیارت است و در این برهه که امکان حضور زائر بسیار کم است، دچار ضربه اقتصادی شده که با همراهی استاندار قبلی توانستیم بخشی از این ضررها را جبران کنیم. طبق فرموده رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی هم در تلاش بودیم تا این اقتصاد را در استان پیاده کنیم که نیازمند تلاش مستمر می‌باشد.

امام جمعه مشهد گفت: استان خراسان رضوی به خاطر وجود مقدس حضرت امام رضا (ع) در ارتباط با تمام دنیاست که این امر نیازمند برنامه ریزی های دقیق است تا شهر بیشترین بهره اقتصادی را ببرد. در استان خراسان رضوی فرصت‌های طلایی و ظرفیت های بسیار وجود دارد که می‌تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی و بیکاری را حل کند.

محمد صادق معتمدیان در ۲۷ مهر ماه امسال به عنوان استاندار خراسان رضوی انتخاب شد.

وی متولد کرمانشاه دارای مدرک کارشناسی اقتصاد و کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه ارومیه است‌. معتمدیان قبل از این استاندار خراسان جنوبی بود و سابقه خدمت در استان‌های آذربایجان غربی، کرمانشاه، ایلام و ستاد دستگاه‌های اجرائی در تهران را در کارنامه خود دارد.

علیرضا رزم حسینی نیز که دی ماه ۱۳۹۷ به عنوان استاندار خراسان رضوی منصوب شده بود، نهم مهر ماه امسال با کسب رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت انتخاب شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =