معادن متخلف دزفول ۸۰ میلیارد ریال جریمه شدند

دزفول- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دزفول گفت: واحدهای معدنی متخلف دزفول در راستای مبارزه با فساد و جلوگیری از برداشت غیرمجاز شن و ماسه ۸۰ میلیارد ریال جریمه شدند.

محمد غلامی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۱۲ واحد معدنی متخلف طی ۲ ماه اخیر به دادسرای شهرستان دزفول معرفی و جریمه شدند.
وی ادامه داد: ۴۳۰ مورد بازرسی از صنوف شهرستان دزفول و هفت گشت مشترک با هماهنگی بهداشت، تعزیرات و اداره غله شهرستان نیز انجام شد. 
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت دزفول همچنین از راه اندازی ۸۰ واحد صنفی جدید در این شهرستان خبر داد و گفت: با راه اندازی این واحدها برای ۱۵۰ نفر اشتغالزایی شد.
وی افزود: برای تهیه اقلام ضروری سبد خانوار نیز پیگیری‌هایی انجام و ۱۰۰ تن روغن و ۲۰ تن برنج تهیه شده که در حال توزیع است.
غلامی همچنین از صدور ۱۱ پروانه بهره برداری در حوزه صنایع دزفول خبر داد و گفت: در شرایط خاص کرونایی، با پیگیری های انجام شده سه واحد تولد ماسک صنعتی راه اندازی شد.
وی افزود: با راه اندازی و رفع مشکلات بخش صنعت در دزفول، برای حدود ۱۷۲ فرصت شغلی به صورت مستقیم ایجاد و ۱۲ واحد صنعتی برای  اخذ تسهیلات بانکی معرفی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =