مجوز فعالیت نانوایان متخلف و کم‌کار در استان اردبیل لغو می‌شود

اردبیل - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: در بحث آرد و نان هیچ گونه سهل‌انگاری قابل قبول نبوده و با نانوایانی که کم‌کاری کرده و در پخت سهمیه آرد خود تخلف کنند، برخورد خواهد شد.

به گزارش ایرنا، بهروز ندایی روز پنجشنبه در جلسه شورای آرد و نان استان افزود: در صورت عدم پخت نان توسط نانوایان مراتب مورد بررسی قرار گرفته و بدون ملاحظه کاری با فرد متخلف برخورد خواهد شد.

وی خروج بدون مجوز  آرد از استان را غیرقانونی دانست و خواستار بررسی مراتب توسط دستگاه‌های مربوطه شد.

ندایی بیان‌کرد: نانوایانی که ساعات کاری خود را رعایت کرده و در تامین آرد با کمبود مواجه شوند، کمبود سهمیه آنها تامین می‌شود.

معاون استاندار اردبیل خواستار بررسی اهلیت نانوایان در خصوص فعالیت مربوطه شد و افزود: باید جلوی افرادی که با هدف سوءاستفاده وارد این عرصه می‌شوند، گرفته شود.

ندایی با بیان اینکه برآوردهای لازم در خصوص هزینه‌های تمام شده پخت نان استخراج می‌شود، گفت: برخی نانوایان از کم بودن قیمت نان گلایه دارند که بررسی‌های کارشناسی در این خصوص انجام و در صورت صلاحدید تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

وی با تاکید بر توجه به کیفیت پخت نان توسط نانوایان شتریح کرد: در پخت نان تنها کیفیت آرد مطرح نبوده و لازم است مهارت‌های خاص این حرفه در پخت نان بکار گرفته شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =