احمدی: منتظر مشارکت بیشتر مردم در رشته گلف هستیم

تهران- ایرنا- معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: منتظر هستیم تا مردم مشارکت بیشتری در رشته گلف داشته باشند چرا که این ورزش از ظرفیت بالایی برخوردار است.

به گزارش ایرنا، عبدالحمید احمدی در حاشیه مسابقات آزاد گلف کشوری در مجموعه انقلاب تهران اظهار داشت: ایام وحدت و ولادت پیامبر بزرگ اسلام (ص) را تبریک می‌گویم و حرکت زشت اهانت به صاحت مقدس حضرت رسول که موج همبستگی را در بین مسلمانان جهان ایجاد کرد را تقبیح می‌کنم. جامعه ورزش نیز در تقبیح این حرکت همراه سایر مردم جهان است.

وی در ادامه افزود: شاهد برگزاری مسابقات گلف کشوری با حضور استان‌های مختلف هستیم و این مسابقات به صورت زنده از رسانه ملی پخش و برای مردم انعکاس داده شد.

معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: رشته گلف هم در بعد همگانی و هم در بعد قهرمانی ظرفیت بالایی دارد و الان ۲۹ استان هیات گلف فعال دارند. ظرفیت همگانی گلف و رشته‌های تابعه آن بسیار بالاست و حمید عزیزی، رئیس فدراسیون و همکارانش تلاش زیادی در طی این چند سال در جهت توسعه آن داشتند و وزارت ورزش نیز حمایت خوبی از این رشته دارد به خصوص در بعد همگانی آن.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه این رشته می‌تواند به صورت خانوادگی دنبال شود، امیدواریم شاهد فعالیت‌های متنوع گلف در بخش‌های مختلف از جمله بوستان‌ها و پارک‌ها، مناطق ساحلی و در بین کارکنان و دستگاه‌های مختلف کشور اعم از دانش آموزی، دانشگاهی، کارگری و... باشیم. همه اینها ظرفیت‌های خوبی است تا این رشته بین مردم توسعه یابد.

احمدی در پایان گفت: خوشبختانه شرایط به گونه‌ای است که نیاز به تجهیزات گران قیمت و زمین‌های با مسافت زیاد ندارد و در فضای محدود و حتی سر بسته قابل انجام است. امیدواریم در ادامه فدراسیون در بعد همگانی برنامه‌های متنوعی داشته باشد تا مردم بیشتر مشارکت داشته باشند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =