۸ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۰۲
کد خبرنگار: 2183
کد خبر: 84092518
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار جدید شهرستان آمل معرفی شد

ساری - ایرنا - علیرضا شریعت از سوی استاندار مازندران به عنوان فرماندار جدید شهرستان آمل منصوب و امروز پنجشنبه طی آیینی معرفی شد.

به گزارش ایرنا ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در آیین معارفه فرماندار جدید آمل گفت: توجه به معیشت مردم باید اولویت همه برنامه ریزی مدیران قرار گیرد.
حسین حسن نژاد با بیان اینکه مدیران باید مردم را در تصمیم سازی و اجرای برنامه ها مشارکت دهند ، افزود : امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند مدیریت خلاقانه ، متحد و راهگشا هستیم.
وی شناسایی ظرفیت های منطقه ای را برای مسئولان و مدیران ضروری دانست و تاکید کرد : دولت به دنبال مدیریت یکصدا نیست بلکه نیاز به مدیریت متحدکننده و انسجام بخش دارد.
حسن نژاد هم افزایی میان دستگاه های مختلف و بخش خصوصی و مردم را لازمه عبور از مشکلات اقتصادی دانست و افزود : هیچکس حق ندارد دستاوردهای کشور را فردی تفسیر کند.
وی به ویروس کرونا با عنوان آسیب زننده ترین مساله اقتصادی اشاره کرد و گفت : مدیریت کرونا نیاز به درک، هوشیاری و بهداشت جمعی دارد.
معاون استاندار مازندران با انتقاد از عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در جلسات رسمی ، از مدیران خواست که به عنوان الگوی مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی سختگیر باشند.

علیرضا شریعت پیش از این فرماندار محمودآباد بود . سیدجعفر رسولی که پیش از این فرماندار آمل بود بازنشسته شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =