تحریم‌ها خللی در اراده تولیدکنندگان به وجود نیاورده است

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان ورامین گفت: تحریم‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا علیه ایران اسلامی، خللی در عزم و اراده تولیدکنندگان در به حرکت درآوردن چرخ‌های اقتصاد کشور به وجود نیاورده است.

حسین کاغذلو روز پنجشنبه در جریان بازدید از کارخانه تولید سیم و کابل در بخش مرکزی ورامین اظهار داشت: دشمنان قسم‌خورده نظام تلاش دارند تا با اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه اقتصاد کشور را با شکست مواجه کنند؛ غافل از این که تولیدکنندگان ایران اسلامی با عزم و اراده پولادین، نیازهای کشور را برطرف می‌کنند.
وی اضافه کرد: تحریم‌های ظالمانه آمریکا نه تنها تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران بخشی خصوصی را در تولید محصولات با کیفیت دلسرد نکرده بلکه آنان با تلاشی مضاعف، علاوه بر تولید، فرصت‌های شغلی پایداری در جامعه ایجاد کرده‌اند.
وی تصریح کرد: تولیدکنندگان سهم خود را در مقابله با تحریم‌های اقتصادی دشمنان قسم‌خورده نظام ادا کرده‌اند و مسوولان نیز موظفند تا با سرکشی مداوم، از نزدیک با مشکلات این قشر عظیم جامعه آشنا شوند و در صدد رفع آنها برآیند.
کاغذلو افزود: جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین به طور مستمر تشکیل و با حضور مسوولان به مشکلاتی که در شهرستان قابل رفع است، رسیدگی می‌شود و در صورت نیاز، مشکلات به ستاد رفع موانع تولید استان انتقال می‌یابد.
وی گفت: تاکنون بیش از ۷۰ درصد از مشکلات تولیدکنندگان صنعتی و بخش کشاورزی در شهرستان رفع شده است.
وی در خصوص فعالیت بزرگترین کارخانه تولید سیم و کابل استان تهران در شهرستان ورامین نیز بیان کرد: این کارخانه با ۱۴۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی احداث شد و تاکنون برای ۹۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده است.
فرماندار ورامین اظهار کرد: با راه‌اندازی فاز جدید این کارخانه برای ۴۵ نفر دیگر به صورت مستقیم شغل ایجاد می‌شود.
وی گفت: هم اکنون در این کارخانه روزانه ۲۰ تن انواع سیم و کابل تولید و روانه بازار مصرف می‌شود.
ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =