جانباختگان کرونا در همدان به ۸۵۱ نفر رسید

همدان- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ۸۵۱ فرد مبتلا به ویروس کرونا از ابتدای همه‌گیری کرونا تاکنون جان خود را از دست دادند.

دکتر محمد طاهری روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: آزمایش کرونای ۷۳ بیمار در شبانه روز گذشته مثبت بوده و ۱۰ نفر ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باختند.

وی اظهار داشت: مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۷۰۷ مورد بوده است که ۱۳۰ نفر در بخشی عادی و ۲۴ تن در بخش آی.سی.یو بستری شدند و همچنین حال ۳۹ تن نیز وخیم است.

مدیرروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه ۶ هزار و ۳۱۲ تن تاکنون در همدان به کرونا مبتلا شدند افزود: آخرین آمار مبتلایان به کرونا به ترتیب در شهرستان اسدآباد ۱۶۵ نفر، بهار ۳۸۶، تویسرکان ۳۶۸، رزن ۲۳۲ ، درگزین ۱۰۲، فامنین ۹۸ و کبودراهنگ ۳۹۷ بیمار بوده است.

دکتر طاهری اضافه کرد: همچنین در شهرستان ملایر یک هزار و ۲۱۳، نهاوند ۶۸۰ و همدان ۲ هزار و ۴۹۴ تن به کرونا مبتلا شدند و ۱۷۷ مورد مثبت بستری در بیمارستان های همدان افراد غیربومی هستند.

به گفته سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجموع بیماران کرونا در کشور تا چهارشنبه هفتم آبان ماه به ۵۸۸ هزار و ۶۴۸ نفر و شمار جانباختگان به ۳۳ هزار و ۷۱۴ نفر رسیده است و ۳۱ استان همچنان در وضعیت قرمز، هشدار و زرد کرونا هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =