۸ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۰
کد خبرنگار: 1447
کد خبر: 84092403
۰ نفر

برچسب‌ها

۸۲ درصد شهروندان دلفانی بیمه سلامت دارند

خرم‌آباد - ایرنا - رییس بیمه سلامت دلفان گفت: ۸۲ درصد جمعیت شهرستان، تحت پوشش این سازمان هستند و خدمات پزشکی و درمانی را از ۲۱ مرکز دریافت می کنند.

به گزارش ایرنا هادی صارمیان روز پنجشنبه در جلسه بررسی خدمات بیمه سلامت افزود: دفترچه های بیمه سلامت مربوط به ۲ صندوق روستائیان و سلامت جهت ارائه خدمات درمانی در بخش بستری و سرپایی به مردم شهرستان اهدا شده است.

وی اظهار داشت: این نهاد بیمه‌ای با  ۲۱ بیمارستان، درمانگاه، داروخانه، مراکز پاراکلینیک و آزمایشگاهی در شهرستان دلفان قرارداد دارد.

وی بیان کرد: هم اکنون ۱۰ مرکز جامع خدمات سلامت روستایی وابسته به شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان در روستاها مستقر هستند و سازمان بیمه سلامت به عنوان پیمانکار، بر نحوه ارایه خدمت به بیمه شدگان صندوق روستایی نظارت می کند.

رییس بیمه سلامت شهرستان دلفان افزود: خدمات درمانی این نهاد بر مبنای قرارداد با بیمارستان ابن سینا، تمامی داروخانه ها و پزشکان عمومی، ۲ آزمایشگاه و سه مرکز فیزیوتراپی نورآباد ارایه می شود.

صارمیان با بیان اینکه خدمات درمانی بیماران سرطانی تحت پوشش بیمه سلامت رایگان است ادامه داد: هزینه شیمی درمانی نیز به طور کامل برای بیماران تحت پوشش پرداخت می شوود.

شهرستان دلفان با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در شمال لرستان قرار دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =