تاخیر در اجرای طرح مرکز فرهنگی دفاع مقدس قزوین جایز نیست

قزوین – ایرنا – نماینده بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به نوسانات بازار و تورم موجود، تاخیر در اجرای طرح مرکز فرهنگی دفاع مقدس قزوین جایز نیست و باید هرچه سریعتر از اعتبار تخصیص یافته برای تکمیل پروژه استفاده بهینه شود.

به گزارش ایرنا، روح الله عباسپور روز پنجشنبه در شورای هماهنگی دفاع مقدس استان، افزود: عزت، کرامت و بالندگی کشور و حضور با اقتدار نمایندگان ایران در عرصه‌ها و صحنه‌های مختلف بین المللی به برکت ایثارگری‌ها و فداکاری‌های جانبازان و شهدا به دست آمده است و ما مرهون و مدیون خون شهدا هستیم.

وی اضافه کرد: همواره زیر تابوت شهدا شعار داده ایم که راه آنها را ادامه می‌دهیم و امروز ادامه راه آنها در قالب انجام امور فرهنگی محقق می‌شود و در این مسیر، همه مکلف به همکاری هستیم.

عباسپور گفت: ما نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی وظیفه خود می‌دانیم و قول می‌دهیم در خدمت متولیان ساخت این مرکز باشیم و تمامی ظرفیت‌ها را در این زمینه به کار بگیریم.

وی اضافه کرد: خوشبختانه طرح احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس، متولی کشوری دارد و باید پیگیری لازم برای تخصیص اعتبار از آن محل صورت گیرد ولی شهرداری قزوین نیز به عنوان مجری این طرح می‌تواند در قالب اجرای طرح‌های فرهنگی به آن اعتبار اختصاص دهد.

عباسپور افزود: با توجه به تورم موجود و پایین آمدن ارزش پول ملی، از شهرداری قزوین توقع می‌رود با انجام کار جهادی و انقلابی از اعتباری که در دست دارد استفاده بهینه کرده و هرچه سریعتر طرح را به پایان برساند.

وی گفت: این طرح مربوط به شهدا بوده و یک کار بزرگ فرهنگی است و مجمع نمایندگان استان تمامی ظرفیت‌ها را برای همکاری با متولیان مجموعه به کار خواهد گرفت.  

این نماینده افزود: امروز بزرگترین مولفه فرهنگی ما این است که فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ساری و جاری کنیم و اگر می‌خواهیم این هدف محقق شود باید برای حفاظت از ارزش‌های دفاع مقدس تلاش کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =