ماجدی: مجبور به تعطیلی اردوی تیم‌های نوجوانان و جوانان شدیم

تهران- ایرنا- رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت: بعد از مثبت شدن تست دوپینگ چند بازیکن تیم‌های نوجوانان و جوانان مجبور به تعطیلی اردوها شدیم.

به گزارش ایرنا، میرشاد ماجدی رییس کمیته جوانان فدراسیون با اشاره به لغو برنامه‌های تیم فوتبال پایه‌های ایران اظهار داشت: طی هفته‌های اخیر برنامه‌ریزی مربوط به برپایی اردوهای تیم‌های نوجوانان و جوانان انجام شد. پس از آن یک اردوی تیم نوجوانان برگزار شد و سپس مقرر بود اردوی تیم جوانان انجام شود که بعد از تست و مثبت شدن پاسخ تست چند بازیکن مجبور به تعطیلی اردو شدیم.

وی ادامه داد: همیشه سلامت کادر فنی و بازیکنان ملی اولویت فدراسیون فوتبال بوده است. به همین دلیل جلسات متعددی با کمیته پزشکی فدراسیون برای برگزاری اردوها برگزار کردیم. هرچند که تا به امروز مجوز برگزاری اردوها به ما ابلاغ نشده است.

رییس کمیته جوانان درباره زمان احتمالی برگزاری مسابقات نوجوانان و جوانان جام ملت‌های آسیا گفت: هنوز هیچ برنامه‌ای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در این باره ابلاغ نشده است. با این وجود در تلاش هستیم با هماهنگی کمیته پزشکی اردوهای تیم‌های نوجوانان و جوانان را از سر بگیریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =