هیچ گونه مشکلی در تامین ارزاق عمومی مردم استان قزوین وجود ندارد

قزوین - ایرنا - معاون سیاسی استاندار قزوین گفت: دشمنان نظام همواره در حال دمیدن روح ناکارآمدی و ناامیدی در جامعه هستند در صورتیکه علی رغم تحمل تمامی تحریم های ظالمانه و تهدیدهای استکبار جهانی هیچ گونه مشکلی در تامین مایحتاج و ارزاق عمومی مردم استان قزوین وجود ندارد.

به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی روز پنجشنبه در جلسه ستاد عملیات روانی استان قزوین که در سالن جلسات مدیریت بحران استانداری برگزار شد، اظهار داشت: اقدام توهین آمیز و موهون رئیس جمهور فرانسه و هتک حرمت به ساحت نورانی پیامبر اخلاق و رحمت حضرت محمد(ص) را محکوم کرده و این حرکت نابخردانه رانشانه زبونی و عجز سردمداران کشورهای استکباری می دانیم.
وی افزود: دین اسلام،دین مقبول و مورد احترامی در بین مردم کشورهای مختلف جهان است و اینگونه حرکات تحریک آمیز در جوامع غربی ناشی از نفوذ دین اسلام در اعماق این جوامع است.
معاون سیاسی استاندار قزوین با اشاره به لزوم دقت در بیان اظهار نظرها از سوی افراد مختلف اضافه کرد: مسوولان باید در اظهار نظرهای خود جوانب مختلف را ارزیابی کنند و با هتک حرمت افراد و مسوولان نظام موجبات دلسردی مردم را فراهم نکنند.
این مسوول گفت: از مسوولان مختلف انتظار می رود که برای رفع موانع و مشکلات جامعه در حد توان خود به مردم وعده و وعید دهند.
حبیبی با اشاره به اینکه امید بخشی و نشاط افزایی از وظایف دلسوزان کشور، نظام و اصحاب رسانه است، اظهار داشت: در حوزه اطلاع رسانی باید به گونه ای عمل شود که دشمنان مغرض و معاند کشور نتوانند از آن سوء استفاده کنند و پس از آن جامعه را به سمت فضای غبارآلود و دلخواه خود هدایت کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =