منتخبان قرعه‌کشی طرح اقدام ملی استان مرکزی به دفاتر پیشخوان معرفی شدند

اراک - ایرنا - سرپرست معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: اسامی منتخبان قرعه‌کشی طرح اقدام ملی در اراک و ساوه به دفاتر پیشخوان ارسال شد و این افراد باید پس از تماس دفاتر پیشخوان برای پیگیری امور خود مراجعه داشته باشند.

«حمید انعامی» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به شیوع بالای کرونا در موج سوم این بیماری به دفاتر پیشخوان استان اعلام شده است که به‌منظور جلوگیری از تجمع مشمولان طرح در این اماکن از دهم آبان‌ماه جاری از طریق شماره تلفن با متقاضیان مشمول تماس گرفته و زمان حضور و آدرس دفتر مورد نظر را اعلام کنند.

وی اظهار داشت: متقاضیان منتخب با در دست داشتن مدارک فقط باید به آدرس دفتر پیشخوان اعلام شده مراجعه کنند و از مراجعه حضوری به اداره کل راه و شهرسازی استان خودداری کنند. 
سرپرست معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: مدارکی که متقاضیان هنگام مراجعه به دفاتر پیشخوان باید همراه داشته باشند شامل اصل شناسنامه متقاضی و همسر، اصل کارت ملی متقاضی و همسر، گواهی پنج سال سکونت، برگه تعهد محضری و گواهی کفالت برای زنان سرپرست خانوار است.

انعامی افزود: متقاضیان برای آگاهی از آخرین اقدامات در راستای طرح اقدام ملی مسکن می‌توانند به سایت اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی به آدرس markazi.mrud.ir یا کانال rahshahrsazii@ مراجعه کنند.

۲۳ هزار و ۱۹۳ نفر در مراحل دوگانه طرح اقدام ملی مسکن ( اسفند و آذرماه سال گذشته) در این استان متقاضی بودند و ثبت‌نام کردند.

۶ هزار و ۵۰۰ نفر از متقاضیان استان در گام نخست و ۱۶ هزار و ۶۹۳ نفر نیز در مرحله دوم برای طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =