افتتاح نخستین کلینیک حقوقی گلستان و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - افتتاح نخستین کلینیک حقوقی استان در علی‌آبادکتول، راه‌یابی فیلم کوتاه هنرمند گلستانی به جشنواره بین‌المللی تهران و اجرای طرح آمران سلامت در ۱۲ شهرستان از جمله خبرهای کوتاه روز پنجشنبه گلستان است.

نخستین کلینیک حقوقی گلستان بر اساس امضای تفاهم نامه همکاری دادگستری و دانشگاه آزاد در علی آباد کتول راه اندازی شد.

در این کلینیک، اساتید و دانش آموختگان رشته حقوق به مراجعان مشاوره حقوقی رایگان ارائه می‌کنند

**

وضعیت ایمنی حمل‌ و نقل جاده های گلستان با حضور معاون سازمان راهداری کشور و با هدف ارائه راهکارهای افزایش و ارتقای ایمنی تردد بررسی شد.

**

همایش پیامبراعظم(ص)، استکبار ستیزی و بزرگداشت مقام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور استاندار گلستان و امام جمعه موقت تهران هم زمان با آغاز هفته وحدت در شهرستان آق قلا برگزار شد.

**

فیلم‌ کوتاه "محرمانه" ساخته‌ علیرضا شمالی هنرمند گلستانی برای حضور در بخش رقابتی تجربی سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران انتخاب شد.

این فیلم پیش از این به جشنواره‌ بین‌المللی فیلم « Lift-off global » آمریکا راه پیدا کرده بود.

سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی از ۷ تا ۱۷ آبان ماه برگزار می شود.

**

استاندار گلستان در جلسه شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به تاکیدات دینی نسبت به امروبه معروف و نهی از منکر گفت: ارائه الگو برای ارتقای معروفات و کاهش منکرات در استان در راستای سلامت جامعه ضروری است.

**

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: در مهر ماه امسال ۹ هزار و ۴۷۲ مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی کل استان انجام شد.

**

نمایش "آدی و بودی"  به نویسندگی رعنا زیادلو و رضا وحیدی‌فرد و کارگردانی فاطمه برومند و رعنا زیادلو از شهرستان گرگان در بخش کودکان و نوجوانان به مرحله ارزیابی جشنواره ملی نمایش عروسکی راه یافت.

**

۳ هزار و ۶۰۰ نفر از جوانان، امدادگران، نجاتگران و داوطلبان هلال احمر گلستان در ۱۲۰ پایگاه ثابت و سیار، در راستای عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مقابله با شیوع ویروس کرونا و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، طرح آمران سلامت هلال احمر را  به مدت ۱۰ روز در ۱۲ شهرستان استان اجرا می کنند.

**

در مرحله چهارم رزمایش همدلی و کمک مومنانه ۶۰۰ بسته نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند گنبدکاووس توزیع می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =