۸ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۹
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84092271
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۳ هزار دلار تقلبی در تهران

تهران- ایرنا- رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از دستگیری سه فروشنده دلارهای تقلبی خبر داد و گفت: از این افراد سه هزار دلار تقلبی کشف شد.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ سرهنگ کارآگاه «سیدعلی شریفی» روز پنجشنبه اظهار داشت: بیست و نهم شهریورماه گزارشی از سوی شهروندان با موضوع فروش دلارهای تقلبی در میدان تجریش به پلیس آگاهی تهران اعلام شد و تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پایگاه یکم پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.
وی ادامه داد: بررسی‌های اولیه پلیسی نشان از صحت خبر دریافتی داشت و کارآگاهان موفق شدند فردی به نام «هوشنگ» را دستگیر و در بازرسی‌های بدنی از وی ۲ هزار قطعه دلار تقلبی کشف کنند.
این مقام انتظامی بیان کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه نیز به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار کرد که مدتی است دلارهای تقلبی را از دو مسئول یک شرکت بازرگانی حوالی بلوار کشاورز می‌خرد و با قیمتی پایین‌تر از قیمت واقعی می‌فروشد.
وی با بیان اینکه پس از شناسایی شرکت بازرگانی و با هماهنگی‌های قضائی، هر دو مسئول شرکت در یک عملیات پلیسی دستگیر شدند، اظهار داشت: در بازرسی از داخل گاوصندوق شرکت نیز یکهزار قطعه دلار تقلبی کشف شد.
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی اضافه کرد: با دستگیری نفرات اصلی این باند مشخص شد که دلارها تقلبی بوده و به صورت قاچاق وارد کشور شده و قرار بوده با قیمت بسیار پایینی از طریق واسطه‌ها فروخته شود.
به گفته رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی متهمان برای تکمیل تحقیقات پلیسی دراختیار این پایگاه قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =