خیّران میاندوآبی برای تحصیل مجازی دانش‌آموزان یک میلیارد ریال کمک کردند

مهاباد- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش میاندوآب‌ گفت: خیّران نیک‌اندیش این شهرستان برای تحصیل دانش‌آموزان کم‌بضاعت در شبکه شاد و تامین تجهیزات ضدعفونی در مدارس حدود یک میلیارد ریال کمک کردند.

بهروز تقی‌نژاد روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این کمک‌ها شامل اهدای ۵۰ دستگاه تبلت است که به صورت خودجوش از سوی همکاران فرهنگی و همچنین سایر خیران در مدارس خریداری و برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت اهدا شده است.

وی افزود: روز گذشته نیز ۲۶ دستگاه تبلت به ارزش ۳۹۰ میلیون ریال که به همت فرهنگیان و خیران نیک‌اندیش میاندوآب تهیه شده بود، با حضور فرماندار به دانش‌آموزان کم بضاعت این شهرستان اهدا شد.

مدیر آموزش و پرورش میاندوآب‌ بیان کرد: همچنین از سوی خیران برای ۳۰ مدرسه این شهرستان دستگاه لیزری و خودکار ضدعفونی کننده دست که ارزش هر کدام بیش از ۱۵ میلیون ریال است خریداری و در ورودی مدارس تعبیه شده‌است.

وی در ادامه با بیان اینکه ۵۲ مدرسه میاندوآب‌ به اینترنت دسترسی ندارند، اظهار داشت: در این مدارس هم برای اینکه دانش‌آموزان از تحصیل عقب نمانند درس نامه در قالب سی‌دی از سوی معلمان تهیه و در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد که ۲ روز در هفته برای حل و برطرف کردن مشکلات آموزشی و تحصیلی آنان، معلمان در مدارس حضور می‌یابند.

در حاشیه اهدای این تبلت‌ها از خیران فرهنگی با اهدای لوحی تجلیل شد.

میاندوآب با ۲۷۷ هزار نفر جمعیت دارای حدود ۵۰ هزار دانش آموز و ۴۲۰ مدرسه شامل ۲۳۰ فضای آموزشی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =