طرح راه‌سازی کاشان- بادرود ۲۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل نیاز دارد

کاشان- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان با اشاره به اقدام‌های صورت گرفته در زمینه تکمیل دوبانده کردن جاده کاشان- بادرود گفت: تکمیل این طرح نیازمند ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار است.

مجتبی آراسته روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: طول این جاده به نزدیک ۵۰ کیلومتر می‌رسد که تا کنون ۳۰ کیلومتر آن دوبانده شده است.

وی بیان کرد: ۱۲ کیلومتر این محور نیز آماده بهره‌برداری شده و تنها هشت کیلومتر از آن باقی‌مانده است که با حضور مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور، اقدام‌های لازم در زمینه ساخت فوری و تعیین تکلیف پیمانکار طرح صورت پذیرفت.

رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان تشریح کرد: جاده کاشان- بادرود و در امتداد آن بادرود- اردستان (جاده ترانزیتی جنوب به مرکز کشور) از جمله محورهای پر رفت و آمد است که بهره‌برداری کامل این طرح در دست اجرا، موجب تسهیل در رفت و آمد خودروها و کاهش تصادف‌ها می‌شود.

وی با اشاره به بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از منطقه یادآور شد: تخصیص قیر مورد نیاز برای تکمیل عملیات این جاده، بررسی برطرف کردن نواقص در حوزه راه‌های کاشان و تخصیص اعتبارهای موجود به محورهای در حال ساخت در جریان سفر خیرالله خادمی مورد موافقت قرار گرفت.

طرح ساخت باند دوم جاده بادرود- کاشان پیش‌تر در سال ۹۲ آغاز شده بود.

بادرود، مرکز بخش امامزاده با جمعیت ۲۵ هزار نفر از توابع شهرستان نطنز به شمار می‌آید.

یک هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه همسنگ در شهرستان کاشان وجود دارد که شامل ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی درجه یک، ۶۰۰ کیلومتر راه روستایی و فرعی و ۴۰۰ کیلومتر آزادراه است.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۸ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =