پدافند غیرعامل استان مرکزی عنوان برتر کشور را کسب کرد

اراک - ایرنا - مدیرکل پدافند غیرعامل استان مرکزی گفت: پدافند غیرعامل استان به دلیل انجام پاره‌ای اقدامات و بهبود شاخص‌ها، رتبه برتر کشور را در سال جاری کسب کرد.

«مسعود فراهانی» روز جمعه به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در گفت و گو با ایرنا افزود: تهیه پیوست پدافند غیرعامل برای همه برنامه‌های توسعه ای استان از مهمترین شاخص‌های برتر شدن استان در این زمینه بوده است. 

وی اظهار داشت: مصمون سازی زیرساخت‌ها، رصد و پایش تهدیدات نوین، اجرای سیاست‌های پدافند غیرعامل، برگزاری رزمایش، آموزش‌های عمومی و تخصصی، برگزاری کارگروه شهرستانی و استانی از دیگر دلایل انتخاب برتر شدن پدافند غیرعامل استان  بوده است.

فراهانی با بیان اینکه اجرای طرح‌های جامع پدافند غیرعامل از موضوعات جدی و ضروری در شرایط کنونی است، گفت: پدافند غیرعامل نیاز پایه برای کشور در تمامی زمینه‌ها است و تمامی اقدامات و تصمیم سازی‌ها باید متناسب با اهداف و فعالیت‌های آن به پیش برود.
مدیرکل پدافند غیرعامل استان مرکزی گفت: داشتن اقتصاد قوی با اتکا به محورهای برنامه اقتصاد مقاومتی و دستیابی به علوم پیشرفته از راهبردهای پدافند غیرعامل برای مقاوم شدن در مقابل تهدیدهای دشمنان است.

۶ تا ۱۲ آبان ماه هفته پدافند غیرعامل نام‌گذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =