۸ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۹
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84092099
۰ نفر

برچسب‌ها

توسعه انضباط و نشاط اجتماعی از اولویت‌های پلیس و شهرداری است

زنجان - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: توسعه انضباط و نشاط اجتماعی یکی از اولویت‌های کاری پلیس و شهرداری است و این 2 دستگاه در این حوزه و اغلب فعالیتها مسیر مشترکی دارند.

غلامرضا امیدی، روز پنجشنبه در جلسه ساماندهی وانت بارها که با حضور مسوؤلان شهرداری در محل معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان زنجان برگزار شد با بیان اینکه در بیشتر حوزه های خدمت رسانی به مردم، شورای شهر و نیروی انتظامی در یک مسیر مشترک قرار دارند، افزود: انضباط اجتماعی، احساس آرامش شهروندان، کنترل ناهنجاری ها و عبور از چالش های اجتماعی از ماموریت های مهم پلیس و شهرداری است.
وی با اشاره به اینکه شهرداری ها نیز می ‌توانند نقشی مهم و موثر در کاهش ترافیک شهری و همچنین بسترسازی فضای شهر و ایجاد زیرساخت ها  به منظور کاهش جرایم ایفا کنند، اظهار داشت: بهبود خدمت رسانی در سایه امنیت و نظم اجتماعی تحقق خواهد یافت و امنیت بدون حضور پلیس در جامعه میسر نخواهد شد.

امیدی با بیان اینکه همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی به خصوص شهرداری با نیروی انتظامی،  نوید بخش آینده ای روشن در مسیر خدمت رسانی به شهروندان است، افزود: ایجاد امنیت در خور شأن مردم یکی از اصلیی ترین اهداف نیروی انتظامی است زیرا هیچ چیز به اندازه آسایش و امنیت برای مردم اهمیت ندارد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه ارتقاء سطح تعامل پلیس و شهرداری زمینه ساز امنیت مطلوب در جامعه است، گفت: ارائه خدمات مطلوب و مناسب به شهروندان هدف مشترک پلیس و شهرداری است.

امیدی با اشاره به نقش پلیس و شهرداری در افزایش رفاه اجتماعی آحاد جامعه، افزود : وظیفه نیروی انتظامی، ایجاد امنیت و آرامش خاطر برای شهروندان و وظیفه شهرداری نیز مدیریت بر نظم شهری است و در واقع خدمات این ۲ دستگاه، بستر ساز ارتقاء انضباط اجتماعی در جامعه خواهد بود.

وی با اشاره به وجود معضل ترافیک گفت: ساماندهی مدارس، ساماندهی میوه فروشان و دست فروشان، کنترل هوشمند ترافیک، ایجاد پل های عابر پیاده، ساماندهی تابلوهای راهنمایی و رانندگی، اصلاح سیستم روشنایی معابر و جلوگیری از تردد خودروهای سنگین در داخل شهر می تواند در حل معضل ترافیک کمک موثری کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها