سرپرستار بیمارستان نظرآباد آسمانی شد

کرج - ایرنا - سخنگوی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که فاطمه شفیعی مقدم سرپرستار بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) شهرستان نظرآباد به آسمان ها پرکشید.

دکتر مهرداد بابایی شامگاه چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این مدافع سلامت پس از ماه ها تلاش برای مداوای بیماران کرونایی سرانجام در راه خدمت به مردم جان به جان آفرین تسلیم کرد.

وی بیان داشت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون هفت تن از مدافعان سلامت استان البرز در راه خدمت به بیماران آسمانی شده اند که ۲ تن از آنان پرستار بوده اند.

بابایی گفت: در موج سوم کرونا شمار ابتلای کارکنان عرصه سلامت استان البرز به این بیماری بیشتر از موج های اول و دوم شده است . 

سخنگوی ستادکرونا استان البرز با بیان اینکه این استان وارد موج سنگین کرونا شده است ، از مردم خواست برای مهار این ویروس خطرناک ، فاصله اجتماعی ، استفاده از ماسک  و ضدعفونی دستان را اولویت قرار دهند و از سفرهای غیر ضروری و حضور در مکان های تجمعی پرهیز کنند.

 از ابتدای شیوع کرونا تا کنون  یک هزارو ۶۴۰ نفر  از مردم البرز جان خود را از دست داده اند.

تاکنون  ۲۱ هزار و ۷۸۲ نفر از بیماران بدحال کرونایی البرز در بیمارستان ها بستری شده اند که ۱۹ هزار و ۲۷۷  نفر آنان بهبودی یافته اند.

کرونا وضعیت فوق العاده و اضطراری در استان سه میلیون نفری البرز ایجاد کرده است.

شهرستان ۱۶۰ هزارنفری نظرآباد  در۴۵ کیلومتری غرب کرج مرکز استان البرز واقع است. تاکنون سه تن از مدافعان سلامت این شهرستان براثر ابتلا به کرونا آسمانی شده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

سرخط اخبار استان‌ها