استاندار کرمان: ۱۲۸ برنامه در سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی برگزار می شود

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: ۱۲۸ برنامه در سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در این استان تدارک دیده شده است.

به گزارش ایرنا، محمدجواد فدایی شبانگاه چهارشنبه در نشست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، استاندار کرمان و فرمانده سپاه ثارالله با تعدادی از مدیران بخش صنعت و معدن افزود: برنامه های سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در مدت ۱۰ روز اجرا می شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان نیز بیان کرد: زیرساخت‌های لازم در گلزار شهدا و شهر کرمان تدوین و در برنامه‌ها دیده شده است.

حجت اسلام حسن علیدادی سلیمانی افزود: شهرداری کرمان با تمام توان در این امر حضور یافته و بخش قابل توجهی از زیرساخت‌ها را به عهده گرفته و انجام می‌دهند.

وی اظهار داشت: سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی برای پنج محیط دانشگاه، آموزش و پرورش، مساجد، حوزه‌های علمیه و خانواده باید فعالیت‌ها دیده شوند. 
فرمانده سپاه ثارالله کرمان به تاثیرگذاری برنامه‌های مکتب سپهبد شهید قاسم سلیمانی و نخستین سالگرد شهادت سیدالشهدای جبهه مقاومت در مجامع بین‌المللی عنوان کرد: در راستای مکتب شهید سلیمانی پنج ستاد در سطح کشور تشکیل شده که شامل ستاد کرمان به عنوان زادگاه و مزار شهید، ستاد تهران، ستاد بسیج با ۳۰ استان، ستاد جبهه مقاومت و ستاد بین‌المللی است. 
سردار معروفی ادامه داد: در استان کرمان ۱۶ کارگروه فعال است و با کمک نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار کرمان برای سالگرد سپهبد سلیمانی در مدت ۱۰ روز برنامه‌ریزی و این پیشنهادات به کل کشور ابلاغ شده است.
سردار معروفی افزود: این برنامه‌ها از هشتم دی ماه سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) آغاز می‌شود و اجلاسیه نهایی در کرمان خواهد بود و تمام برنامه‌ها با شرایط کرونایی تدوین شده‌اند.
فرمانده سپاه ثارالله با بیان اینکه بخشی از برنامه‌ها تجمیع و یا ادغام شده‌ است، گفت: سردار سلیمانی نگاه جهان اهل سنت را به انقلاب اسلامی و شیعه تغییر داد و لذا برنامه تقریب مذاهب با مدیریت کامل انجام می‌شود. 
وی خاطرنشان کرد: نصب ۶۵ نماد حاج قاسم در فضاسازی شهری خواهیم داشت که مکتب شهید بزرگوار به عنوان جریانی انسجام‌بخش مشاهده شود. 
سردار معروفی گفت: استان کرمان در جریان مکتب حاج قاسم و سالگرد شهادت ایشان با جان و دل پای کار آمده که آبرویی برای نظام، کشور و مردم ما رقم بخورد. 

در این نشست که مدیران عامل یا نمایندگان شرکت های گل گهر، مس، گهرزمین، جهان فولاد، میدکو،توسعه فولاد، جهادنصر حضور داشتند بر مشارکت بنگاه‌های اقتصادی صنعتی، معدنی در اجرای برنامه ها تاکید شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =