۷ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۰۹
کد خبرنگار: 1427
کد خبر: 84091762
۰ نفر

برچسب‌ها

پارکینگ خودروهای سنگین در چرداول افتتاح شد

ایلام - ایرنا - پارکینگ بزرگ اربعین ویژه کامیون های سنگین عصر چهارشنبه در آیینی با حضور مسوولان محلی در تقاطع ورودی شهر سرابله شهرستان چرداول استان ایلام افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، فرماندار چرداول در این آیین گفت: این پارکینگ با هدف جلوگیری از تردد ماشین های سنگین، روانسازی ترافیک، آلودگی های محیطی و صوتی در سرابله احداث شده است.

الیاس فتاحی افزود: احداث پارکینگ ماشین های سنگین همواره یکی از مطالبات اصلی شهروندان سرابله بوده است.

وی یادآور شد: با افتتاح این پارکینگ تمامی ماشین آلات سنگین سطح شهر سرابله با همراهی رانندگان به این پارکینگ منتقل شوند و از تاریخ  هشتم آبانماه تردد و پارک هر گونه کامیون سنگین در سطح شهر سرابله ممنوع و با متخلفان  برابر قانون توسط پلیس راهنمایی و رانندگی برخورد شدید خواهد شد. 

فرماندار چرداول گفت: پارکینگ اربعین با همکاری بخش خصوصی در زمینی به متراژ ۳۰ هزار مترمربع با امکانات لازم احداث شده و از همکاری پلیس راهور، دادستانی، شهرداری سرابله و سایر ارگان ها که در بهره برداری این طرح مهم و تاثیرگذار تشکر و قدردانی می کنم. 

 وی خاطر نشان کرد: این پارکینگ امکاناتی از قبیل آژانس بصورت شبانه روزی، دوربین مداربسته با امنیت کامل، آب، برق، محل استراحت رانندگان و سرویس بهداشتی را داراست.

فتاحی از رانندگان خودروهای سنگین خواست خودروهای خود را در این پارکینگ گذاشته و از تردد در سطح شهر که آسیب های زیادی به زیر ساخت های شهر وارد می کند، خودداری کنند. 

شهر سرابله مرکز شهرستان چرداول در ۳۰ کیلومتری ایلام قرار دارد و تا کنون فاقد پارکینگ مخصوص کامیون های سنگین بوده که در طول سال های گذشته تردد و پارک کردن این خودروها آسیب های زیادی به آسفالت معابر و خیابان های سطح شهر زده و حتی  انفجار خودرو سنگین باعث خسارات و وحشت عمومی شده که بهره برداری این پروژه باعث کاهش دغدغه های مردم می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =