رییس فدراسیون: آسیب کرونا بر جودو بیشتر از تعلیق بود

ساری - ایرنا - رییس فدراسیون جودوی جمهوری اسلامی ایران گفت : آسیب کرونا بر جودو بیشتر از تعلیق این رشته ورزشی بود ، اگر چه هیچکدام حرکت رو به جلوی جودو را متوقف نکرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران ، آرش میراسماعیلی در آیین تجلیل از مدال آوران و مربیان سازنده جودوی مازندران در ساری افزود : علی رغم نامهربانی هایی که از سوی فدراسیون بین المللی وجود داشت و محدودیت های کرونایی ، اما فعالیت های جودو متوقف نشد و با برنامه ریزی های صورت گرفته قدرتمندانه مسیر پیشرفت ادامه خواهد داشت.

وی برگزاری کلاس های آنلاین، آزمون ها و کلاس های مربیگری را بخشی از فعالیت های جودو در فضای مجازی دانست و گفت : مسابقات کاتا نیز به صورت آنلاین برگزار خواهد شد که یک ابتکار نوین در محدودیت های کرونایی محسوب می شود.

میراسماعیلی با اظهار این که به ورزش جودو مازندران تعصب دارد و علاقه مند است جودوی مازندران مانند کشتی که قطبی مهمی در دنیاست، رشد کند ، افزود : از سویی با حضور دکتر رنگرز در ورزش مازندران قطعاً شاهد توسعه و تحولات خوب در جودو و همه رشته های ورزشی خواهیم.

وی با تقدیر از تلاش های همه مسئولان، ورزشکاران، پیشکسوتان ، مربیان جودو و رئیس هیات جودوی مازندران ، گفت : برنامه ریزی ها برای نشست با منتقدین هم صورت می گیرد و معتقدم انتقادهای سازنده موجب رشد جودو استان خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران هم در این آیین با تقدیر از زحمات ورزشکاران و عوامل جودو ، گفت : ورزش جودو ایران در داخل و خارج از کشور با نام آرش میراسماعیلی عجین شده است و وی قطعاً یکی از چهره های مهم ورزش جودو محسوب می شود که می تواند این ورزش را متحول کند.

حسن رنگرز افزود : علی رغم اتفاقات ناجوانمردانه علیه جودو ایران ، اما این ورزش همچنان در کشور و در استان مازندران پویا و پر تحرک است.

وی با تمجید از تلاش های مربیان و ورزشکاران این رشته ورزشی ، اظهار داشت؛ تجلیل از مربیان سازنده در کنار تجلیل از مدال آوران کار زیبا و پسندیده ای است که باید از هیات جودوی استان مازندران تشکر کرد.

در پایان این مراسم از مربیان سازنده و مدال آوران جودوی مازندران قدردانی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =