فرماندار: قطع فیبر نوری ایرانشهر عامل قطعی خطوط ارتباطی دلگان است 

زاهدان- ایرنا- فرماندار دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به قطع حدود ۱۶ ساعته خطوط ارتباطی این شهرستان گفت: علت قطع خطوط ارتباطی دلگان مربوط به قطع فیبر نوری در شهرستان‌های بمپور و ایرانشهر بوده است.

به گزارش ایرنا ‏تلفن همراه و ثابت و همچنین اینترنت شهرستان ۷۴ هزار نفری دلگان سیستان وبلوچستان که ازساعت ۱۹ روز گذشته تاساعت ۱۱:۲۰ امروز قطع شده بود باعث بروز مشکلات اساسی برای شهروندان دلگانی شد.

حسین بامری یکی از شهروندان دلگان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا گفت: متاسفانه قطع پی در پی خطوط تلفن باعث گلایه و ناراحتی مردم شهرستان دلگان شده است زیرا تاکنون بارها قطع خطوط ارتباطی در این شهرستان را شاهد بوده ایم.

عیسی  بامری یکی از کسبه دلگان نیز با ابراز گلایه از این وضعیت گفت:  با قطع شدن خطوط تلفن مشکل کسبه دلگان چند برابر می شود زیرا بیشتر خریدهای مردم با کارت بانکی انجام می شود و هنگام قطع خطوط تلفن دیگر امکان خرید برای مردم و امکان فروش برای کسبه مقدور نیست و با وجودی که این مشکل بارها تکرار شده اما تاکنون اقدام مناسبی برای رفع این مشکل نشده است.


حسین رنجبر یکی از رانندگان کامیون‌ها از قطعی مکرر خطوط ارتباطی دلگان ابراز نارضایتی کرد و گفت : قطعی مکرر خطوط باعث قطع ارتباط بین اغلب راننده های کامیون می شود بطوریکه راننده هایی که از مسیر دلگان به ایرانشهر و دلگان به رودبار تردد می کنند در این مسیر به نقطه کور ارتباطات می رسند و این خود باعث بروز مشکلاتی برای راننده های عبوری می شود.

فرماندار شهرستان دلگان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با عذرخواهی از مردم شریف دلگان گفت: عامل قطع خطوط ارتباطی این شهرستان قطع فیبر نوری در شهرستان های همجوار از جمله ایرانشهر و بمپور بوده است.

مجتبی شجاعی با ابراز گلایه از شرکت مخابرات گفت: چندین بار است که مردم دلگان با مشکل قطعی خطوط ارتباطی مواجه شده اند و بارها این موضوع را از مسوولان شرکت مخابرات پیگیری کرده ایم منتها علیرغم قول هایی که برای رفع این مشکل داده شده است اما همچنان هر ازگاهی ارتباطات قطع و مردم با مشکل روبرو می شوند.

وی افزود: بهتر است مسولان مخابرات نسبت به قول هایی که برای رفع مشکل قطعی مکرر خطوط ارتباطی داده اند جامه عمل بپوشانند تا دیگر شاهد گلایه مندی مردم این منطقه نباشیم.

شهر گلمورتی مرکز شهرستان دلگان در ۴۸۰ کیلومتری جنوب غرب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها