فرمانده جدید انتظامی شهرستان قرچک معرفی شد

تهران- ایرنا- با برگزاری آئین تکریم و معارفه، سرهنگ نجم‌الدین مرادی به عنوان فرمانده انتظامی جدید قرچک معرفی و از تلاش‌های سرهنگ علی موسی‌پور تقدیر شد.

فرماندار قرچک در این مراسم که روز چهارشنبه در ستاد فرماندهی شهرستان برگزار شد اظهار کرد: بالاترین افتخار نیروی انتظامی حفظ امنیت کشور است که به بهای خون هزاران شهید سرافراز به دست آمده است.

بهمن خطیبی افزود: امنیت و سلامت دو نعمت بزرگ خداوند متعال است که به انسان‌ها اعطا شده است و این افتخاری بزرگ برای نیروی انتظامی است که از امنیتی که به برکت خون هزاران شهید به دست آمده، حراست می‌کنند.

وی گفت: دوران مسوولیت و خدمت‌رسانی به مردم بسیار کوتاه و زودگذر است و باید از تمامی ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم و ایجاد آسایش و رفاه آنان به ویژه در زمان شرایط شیوع ویروس کرونا، استفاده کرد.

فرماندار قرچک اظهارداشت: قرچک مسیر عبوری شهرستان‌های جنوب‌شرق استان تهران به سمت پایتخت است، از این رو، حفظ و ارتقاء  امنیت این شهرستان که گلوگاه اصلی دشت ورامین است از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

خطیبی افزود: یکی از مهمترین افتخارات نیروی انتظامی، مقبولیت بین مردم و همراهی آحاد جامعه در اجرای طرح‌های امنیت اجتماعی است، بی‌شک با افزایش امکانات نیروی انتظامی و همراهی هر چه بیشتر مردم با ناجا، شاهد توسعه امنیت پایدار در جامعه خواهیم بود.

در این مراسم سرهنگ نجم‌الدین مرادی به عنوان فرمانده انتظامی جدید قرچک معرفی و از تلاش‌های سرهنگ علی موسی‌پور تقدیر شد.
قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها