۱۴۰ میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد یزد نیاز است

یزد- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد گفت: برای آزادی ۲۱۹ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد به ۱۴۰ میلیارد تومان بودجه نیاز است که همکاری خیران و مردم نوعدوست را می‌طلبد.

اسلام افشون عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: خیران نیکوکار و مردم نوعدوست برای آزادی این افراد که سال‌های متمادی در زندان هستند کمک‌های خود را به ستاد دیه واریز کنند.

به گفته وی، بیشترین مددجویان مالی شامل بدهکاران اوراق تجاری چک و سفته، مهریه و نفقه، دیه ناشی از تصادف  رانندگی و حادثه کار هستند که چشم انتظار دست یاری مردم فداکار و مومن هستند.

این مسوول اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون با همکاری خیران و ستاد دیه ۲۴۹ نفر از زندانیان‌ محکوم مالی جرایم غیرعمد با کمک ۶۰ میلیارد ریالی که به ستاد دیه صورت گرفت به آغوش خانواده بازگشتند. 

افشون ابراز امیدواری کرد همکاری مردم با این ستاد تا پایان سال بیش از گذشته در قالب طرح‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی ادامه داشته باشد که در شرایط خاص کنونی بیش از گذشته احساس می‌شود.    

به گفته وی، مردم کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب‌های ستاد دیه به شماره ۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ بانک ملت، ۶۶۶۶۶۶ پست بانک، ۳۸۰۰۰۰۹۰ بانک رفاه، کارت‌های مجازی۶۲۷۷۶۰۷۰۰۰۰۰۳۲۳۱ و ۵۰۴۱۷۲۷۰۶۶۶۶۶۶۶۸ و یا با شماره گیری کد دستوری #۱۱۳۳*۶۶۵۵* کمک‌های خود را به حساب ستاد دیه استان یزد واریز کنند.

این مسوول یادآور شد: تلفن ۰۳۵۳۶۲۹۸۲۰۰ پاسخگوی سووالات  مردم نوعدوست و خیران نیکوکار است . 

استان یزد چهار ندامتگاه برای نگهداری مددجویان زندانی دارد .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =