امام جمعه شهرکرد: مشکلات مردم با جدیت پیگیری شود

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد از مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست تا مشکلات مردم به خصوص مشکلات اقتصادی و اشتغال را با جدیت پیگیری کنند.

حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام روز چهارشنبه در دیدار با معاونان وزیر و مدیران عامل بانک‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با اشاره به اهمیت بحث رسیدگی و ارزیابی مشکلات و مسایل در حوزه‌های مختلف از سوی مدیران در سطح کلان گفت: ایجاد ارتباط نزدیک بین وزارتخانه و مدیران استانی در کشور کمرنگ است و امید است این ارتباط هرچه بیشتر رونق پیدا کند.

وی اظهار داشت: در استان چهارمحال و بختیاری مشکلات و کاستی های فراوانی وجود دارد که علت‌های متفاوت دارد و باید با فرهنگ‌سازی به این مسائل توجه کرد و بایدها و نبایدها در استان بررسی و شناسایی شد.

نکونام به وجود برخی اولویت‌ها و کاستی‌ها در استان اشاره کرد و گفت: این مسائل در هفته دولت به گوش مسوولان و نمایندگان رسانده شد.

امام جمعه  شهرکرد به وجود هماهنگی و همدلی بین نمایندگان استان، مسوولان، امام جمعه و مردم در استان اشاره کرد و  گفت: حرکت‌های جمعی، فعال و هماهنگ زمینه رفع مشکلات و کاستی‌ها را فراهم می‌کند.

وی به برخی مسائل نهادینه شده در استان اشاره کرد و گفت: حذف این مسایل به راحتی امکان‌پذیر نیست و نیاز به فرهنگ‌سازی دارد.

نکونام به مشکلات برخی واحدهای تولیدی و کارخانه‌های فعال استان از جمله کارخانه چادر مشکی، لبنیات اشاره کرد و گفت: در این استان زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گردشگری، دامپروری و کشاورزی وجود دارد.

به گزارش ایرنا، معاونان و مدیران عامل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی موانع و مشکلات توسعه چهارمحال و بختیاری و ارائه روش‌های سرمایه‌گذاری با استفاده از منابع و ظرفیت‌های ملی به مدت ۲ روز(سه شنبه و چهارشنبه) در این استان حضور داشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =