پرداخت معوقات کادر درمانی از بهترین اقدامات برای ارتقای روحیه این قشر ایثارگر است

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به لزوم همت جمعی برای پرداخت معوقه‌های کادر درمانی در استان گفت: این امر می‌تواند در ارتقای روحیه کارکنان این بخش و ایثارگران این روزهای مقابله با کرونا بسیار موثر باشد.

محمدمهدی شهریاری روز چهارشنبه در دیدار با معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: علاوه بر آن، افتتاح پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا از مواردی است که موجب ارتقای عملکرد درمانی استان در این شرایط حساس می شود.

وی اضافه کرد: تداوم حرکت جهادی دولت در تامین زیرساخت های درمانی در استان با اتمام پروژه‌های بیمارستانی در شهرهای مختلف تا پایان سال شاخص های بهداشت و درمان استان را از میانگین کشوری فراتر خواهد برد.

روسای سازمان مدیریت برنامه ریزی و دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی نیز هر یک در این دیدار گزارشی از اقدامات انجام یافته و مشکلات مربوطه ارائه نمودند.

استاندار و روسای سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی به منظور رایزنی تامین اعتبار پروژه های نیمه تمام بیمارستانی و معوقات کارکنان دانشگاه علوم پزشکی با معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار کردند.

مشکلات مربوط به اتمام بیمارستان‌های نیمه تمام  و نحوه شروع بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی ارومیه و نیز بودجه هزینه ای استانداری و دستگاههای  اجرایی از دیگر موضوعاتی بود که در این دیدار مطرح شد و با توجه به قول مساعد معاون سازمان برنامه و بودجه کشور برای رفع موانع اعتباری موجود، در سفر آتی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به آذربایجان غربی شاهد گره گشایی های لازم در خصوص این موارد خواهیم بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =