نشست‌های تخصصی میزبان و مهمان اهالی سینما می‌شوند

تهران- ایرنا- سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از امروز ۷ آبان ماه با شروع نشست‌های تخصصی «۳۷-۲۰» آغاز به کار می‌کند.

به گزارش عصر چهارشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، نشست‌های تخصصی «۳۷-۲۰» آغازگر سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران است. این نشست‌ها در دو نوبت از ساعات ۲۰ و ۲۲ میزبان ۲۰ مدرس ایرانی و بین‌‎المللی خواهد بود.

نشست‌های تخصصی جشنواره سی و هفتم با مدیریت سعید پوراسماعیلی از طریق اینستاگرام انجمن سینمای جوانان ایران با شناسه کاربری @iycs.ir پخش می‌شود. در اولین نوبت از این نشست‎ها سعید پوراسماعیلی به ارائه توضیحاتی درباره مدرسان ایرانی و بین‌المللی و سرفصل‌های موضوعی لایوها در ۱۰ روز برگزاری می‌پردازد.

اجرای نشست‌های تخصصی «۳۷-۲۰» را رامتین شهبازی برعهده دارد. 

اضافه شدن هفت فیلم به رقابت جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

همچنین هفت فیلم به مجموع آثار راه‌یافته به رقابت جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران پیوستند.

انیمیشن «آتش سرخ» به کارگردانی مونا شاهی به بخش رقابتی پویانمایی راه پیدا کرد. همچنین فیلم‌های کوتاه «حفره» به کارگردانی امیر ربوئین روئینی، «داغی» به کارگردانی فاطمه محمدی، «خطر اصلاح ناتمام» به کارگردانی جعفر پاشایی و «سنگ بال» به کارگردانی آمین صحرایی به بخش رقابتی داستانی افزوده شدند.

در بخش رقابتی تجربی نیز فیلم‌های «محرمانه» به کارگردانی علیرضا شمالی و «انگشت» به کارگردانی وحید علی‌مردانی به جمع فیلم‌های اعلام شده جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در بخش مسابقه سینمای ایران پیوستند.

سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی از ۷ تا ۱۷ آبان با برگزاری نشست‌های تخصصی «۳۷-۲۰» در جریان برگزاری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

سرخط اخبار فرهنگ