استاندار کرمانشاه: حقوق کارمندان ظرف سه سال ۲ برابر شده است

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه از سفر قریب الوقوع دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی نهایی تصویب منطقه آزاد قصرشیرین خبر داد و همچنین گفت: میانگین حقوق کارمندان دولتی استان از سال ۱۳۹۶ تاکنون ۲ برابر شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند روز چهارشنبه در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و مدیریت بحران استان کرمانشاه در سرسرای شهدای استانداری افزود: میانگین حقوق کارمندان دستگاه‌های دولتی استان طی سه سال اخیر ۹۸ درصد رشد داشته که یک اقدام بسیار خوب محسوب می‌شود.
آخرین وضعیت لایحه منطقه آزاد قصرشیرین
استاندار کرمانشاه در ادامه درباره لایحه منطقه آزاد قصرشیرین نیز گفت: این لایحه هم اکنون در مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال طی آخرین مراحل خود است و با توجه به موقعیت جغرافیایی مناسب و دسترسی همزمان قصرشیرین به ۲ بخش عربی و کردی عراق و فاصله مناسب تا بغداد، شانس بالایی برای تایید نهایی این منطقه وجود دارد.
بازوند همچنین عنوان کرد: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به زودی درباره بررسی این لایحه به منطقه قصرشیرین سفر خواهد کرد.
برخورد با مقصران سیل هرسین
بازوند همچنین درباره سیل مهر ماه در شهرستان هرسین گفت: وقوع این سیل نشان داد که برخی از دستگاه‌های اجرایی استان وظایف خود را برای اصلاح و تکمیل زیرساخت‌ها به درستی انجام نداده اند.
بازوند گفت: از مدیرکل مدیریت بحران استان خواسته‌ام که گزارش علل و عوامل خسارت های سیل اخیر را گزارش کند تا دستگاه‌های مقصر شناسایی و با آنها برخورد شود.