اعضای  باند جاعلان اسناد ملکی در البرز دستگیر شدند

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی اعلام کرد که اعضای یک باند که با جعل اسناد و فروش زمین و آپارتمان دیگران، ۲۵۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند در شهرستان فردیس این استان دستگیر شدند.

سردار عباسعلی محمدیان روز چهارشنبه  درگفت و گو با خبرنگار  اظهار داشت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر فعالیت فردی در امر جعل اسناد مالکیت در شهرستان فردیس بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
ماموران در بررسی های تکمیلی مطلع شدند که نامبرده دارای سوابق کیفری متعدد در زمینه جعل اسناد ملکی استکه بلافاصله وارد عمل شده و با هماهنگی مقام قضایی نامبرده را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از محل زندگی وی تعداد زیادی اسناد ملکی، مهر برجسته دفتر خانه ها و ارگان های مختلف کشف شد.
 متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم خود مبنی بر ۳۰ فقره کلاهبرداری از طعمه های خود از طریق جعل اسناد ملکی و فروش آپارتمان و زمین به ارزش ۲۵۰ میلیارد ریال با همدستی پنج نفر دیگر اعتراف کرد.
سردار محمدیان افزود: سایر متهمان در چند عملیات جداگانه دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان فردیس منتقل شدند.

وی خاطرنشان کرد: در این زمینه تاکنون ۱۵ نفر مال باخته شناسایی شده اند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها