احتمال غیبت موقت لبرون جیمز در فصل جدید لیگ بسکتبال آمریکا

 تهران- ایرنا- با توجه به اینکه به زودی فصل جدید لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا آغاز می شود احتمال دارد برخی ستاره ها در روزهای نخستین مسابقات تیم هایشان را همراهی نکنند.

با اعلام اتحادیه لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا قرار است فصل جدید این رقابت ها از ۲۲ دسامبر یعنی دوم دی ماه آغاز شود که با توجه به طولانی بودن فصل قبل این احتمال وجود دارد برخی ستاره ها در ابتدای لیگ حاضر نباشند.

فصل اخیر لیگ آمریکا که با قهرمانی لس آنجلس لیکرز به پایان رسید، به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا بسیار طولانی بود اما این باعث نشد فصل جدید خیلی تاخیر داشته باشد و قرار است به زودی برگزار شود که این مساله انتقاد برخی بازیکنان را نیز به همراه داشته است.

دنی گرین بازیکن تیم لس آنجلس لیکرز یکی از این منتقدان است که گفته بازیکنان زمان کافی برای استراحت، بدنسازی و بازگشت به بسکتبال ندارند. او همچنین مدعی شده که برخی ستاره ها مثل لبرون جیمز قطعا در شروع لیگ وارد میدان نمی شوند و شاید در ماه اول مسابقات بازی نکنند.

صحبت های این بازیکن نشان می دهد که زمان کوتاه بین دو فصل باعث شده برخی بسکتبالیست ها نگران سلامتی خود شوند. این بازیکن گفته است: برخی بازیکنان لیگ به دلیل پایان کار تیمشان در مسابقات مدت زیادی است که بازی نکرده اند، برخی بازی های پرفشاری داشته اند و نیاز به استراحت دارند. درست است که خیلی ها به باشگاه می روند و تمرین دارند اما برای اینکه وارد زمین بسکتبال شوند نیاز به زمان بیشتری دارند.

باید دید با شروع فصل جدید لیگ NBA چه اتفاقاتی خواهد افتاد و کدام بازیکنان بیشتر استراحت می کنند و دیرتر به لیگ اضافه خواهند شد.

فصل جدید لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا قطعا حواشی زیادی خواهد داشت چرا که با المپیک ۲۰۲۱ نیز تداخل دارد و هنوز مشخص نیست بازیکنان شاغل در این لیگ فرصت حضور در تیم های ملی خود و المپیک توکیو را دارند یا نه.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

سرخط اخبار ورزش