سرپرست مستعفی پرسپولیس: طلب برانکو به طور کامل تسویه شد

تهران- ایرنا- سرپرست مستعفی باشگاه پرسپولیس گفت: امروز تمام پول برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کردیم و با این مربی تسویه حساب صورت گرفت.

به گزارش ایرنا، مهدی رسول پناه ضمن بیان مطلب فوق افزود: خدا را شکر می‌کنم که در پایان کارسرپرستی باشگاه پرسپولیس به قولی که به هواداران دادم، عمل کرده و پول طلب برانکو به صورت کامل پرداخت شد. جا دارد از همه اعضای هیات مدیره باشگاه، کارگزار پرسپولیس و همه کسانی که در این راستا کمک کردند، تشکر کنم چرا که در وضعیت کنونی و گرانی ارز خارجی تأمین این پول واقعا دشوار و سخت بود.

وی در ادامه افزود: در کنار مطالبات سرمربی کروات، طلب دستیاران برانکو هم به صورت کامل پرداخت شد و دیگر از این ناحیه جای نگرانی وجود ندارد. ان‌شاءالله به زودی پنجره بسته شده نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس هم باز خواهد شد.

سرپرست مستعفی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: همچنین وظیفه خودم می دانم به عنوان یک هوادار تیم پرسپولیس از برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش، بابت زحماتی که برای این تیم کشیدند قدردانی و به خاطر این تأخیر ۲ ساله در پرداخت دستمزد، از آنها عذرخواهی کنم. در خاتمه برای این مربی جنتلمن و با شخصیت آرزوی موفقیت و تندرستی دارم.

سرپرست مستعفی باشگاه پرسپولیس در شرایطی این صحبت‌ها را مطرح کرد که باشگاه باید ۶۰ هزار فرانک هم به فیفا بابت دیرکرد و هزینه رسیدگی به دادرسی این پرونده پرداخت کند تا پنجره نقل و انتقالاتی اش باز شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =