۷ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۸
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 84091436
۱ نفر

برچسب‌ها

مهرام هم بسکتبالیست خارجی گرفت

تهران- ایرنا- تیم های بسکتبال مهرام، مس کرمان و شورا و شهرداری قزوین بسکتبالیست خارجی به ترکیب خود اضافه کردند تا لیگ را با قدرت شروع کنند.

لیگ برتر بسکتبال از ۱۵ آبان به صورت متمرکز در تهران آغاز می شود و تیم های حاضر در این فصل برای تقویت ترکیب خود بازیکنان خارجی جذب می کنند. در جریان نقل و انتقالات خارجی تیم مهرام هم اولین یار خارجی اش را به خدمت گرفت و قرار است با حضور او لیگ را آغاز کند.

این تیم که در سال های گذشته یار خارجی اش را در مرحله پلی آف به خدمت می گرفت، برای فصل جدید از ابتدا دست به کار شده و مالیکو ترنت آمریکایی را جذب کرده است. این بازیکن ۲۶ سال سن دارد و با ۱۸۹ سانتی متر قامت در موقعیت یک دست به توپ خواهد شد.

بازیکن خارجی مهرام سابقه حضور در لیگ کشورهای رومانی و اوکراین را دارد و بازیکنی بسیار با تجربه محسوب نمی شود. هدایت مهرام در این فصل برعهده علی آرزومندی سرمربی تیم ملی نوجوانان و مربی تیم های پایه باشگاه است اما هنوز به طور رسمی این موضوع از طرف باشگاه اعلام نشده است. با توجه به اینکه مهرامی ها سابقه زیادی در تعیین سرمربی خود پیش از بازی نخست لیگ دارند، باید دید آیا این فصل را با آرزومندی شروع می کنند یا بازهم اتفاق هایی برای این تیم در لیگ برتر خواهد افتاد. 

تیم مس کرمان نیز یک بازیکن موقعیت یک جذب کرده است که از آمریکا می آید. دوین مارتین با ۱۹۳ سانتی متر قد قرار است این تیم را همراهی کند. بازیکن ۲۸ ساله مس کرمان سابقه بازی در لیگ کشورهای ونزوئلا، شیلی، پرتغال، اوکراین و فنلاند را در کارنامه اش دارد. نورویل کری اولین بازیکن خارجی تیم مس کرمان بود.

تیم شورا و شهرداری قزوین نیز واورلی آستین بازیکن فصل گذشته شیمیدر قم را به خدمت گرفته است. آستین در دو فصل گذشته برای شیمیدر بازی کرده و به نظر می آید که بازیکن مورد علاقه محمدرضا اسلامی است که قرار است یکبار دیگر زیر نظر او کار کند.

لیگ برتر بسکتبال با حضور ۱۶ تیم و در ۲ گروه ۸ تیمی از ۱۵ آبان آغاز خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =